گیلانیان
یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ Sunday, 5 February , 2023
آوریل 27, 2013 کد خبر : 18400 خبر ها

روابط عمومی استانداری گیلان خبر داد :

نشست مشترک استاندار گیلان و مجمع نمایندگان ‏در مورد سفر رئیس جمهور

در آستانه دور چهارم سفر استانی رئیس جمهور و هیأت دولت به گیلان نشست مشترک استاندار گیلان و مجمع نمایندگان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان کیهان هاشم نیا با تشریح برنامه های سفر رئیس جمهور به گیلان در این نشست اظهار کرد : این جلسه به منظور انجام هماهنگی های لازم برای طرح مباحث و مسائل گیلان در جلسه هیأت دولت برگزار شده است .

وی افزود : مصوبات سه دور سر استانی رئیس جمهوری به گیلان نیز در جلسه هیأت دولت مطرح و تصمیمات لازم گرفته می شود .

استاندار گیلان از جمله موارد دیگری که در جلسه هیأت دولت مطرح می شود را پیگیری مشکلات طرح ها و پروژه های نیمه تمام استان ذکر کرد و با اشاره به پروژه هایی با پیشرفت فیزیکی بین ۷۰ تا ۹۰ درصد در استان گفت : باید تلاش کینم با تخصیص اعتباراتی ، این پروژه ها افتتاح و به بهره برداری برسد .

استاندار گیلان طرح موضوعاتی چون توسعه و ارتقاء دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ، تأسیس مناطق ویژه ، توسعه محدوده مربوط به تردد خودروهای منطقه آزاد انزلی ، سرمایه گذاری با ایده هایی جدید در مباحث مربوط به کشاورزی ، توسعه صنعت نوغانداری و مسائل مربوط به چای را از دیگر مواردی عنوان کرد که در چهارمین دور سفر رئیس جمهوری به گیلان مطرح خواهد شد .

وی گت : همچنین در این سفر مکان هایی برای دریافت نامه های مردم و انجام ملاقات عمومی تعیین شده است .

هاشم نیا اضافه کرد : همزمان با برنامه های مختلف رئیس جمهوری ، اعضای هیأت دولت و رؤسای سازمان ها و معاونان وزرا نیز به شهرستان های مختلف سفر خواهند کرد و از نزدیک ضمن بررسی آخرین مراحل مصوبات سفر ، با مردم دیدار می کنند .

ناصر عاشوری رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت : پروژه های نیمه تمام طرح های مربوط به مهر ماندگار از جمله اولویت هایی است که در این سفربه آنها پرداخته می شود .

وی ادامه داد : می کوشیم مجوزهای لازم و اعتبارات کافی در حوزه کشاورزی از جمله چای ، برنج ، زیتون و … به تصویب برسد و اختیارات این بخش به استاندار گیلان داده شود تاسریع تر مشکلات این حوزه ، برطرف   شود .

در این نشست همچنین هریک از نمایندگان در زمینه ی اولویت دادن به طرح های نیمه تمام و اقتصادی ارتقاء برخی از مناطق و بخش ها به شهرستان ، تعامل هرچه بیشتر برای استفاده از این سفر برای توسعه و آبادانی گیلان توجه به مناطق محروم و معادن استان و مسائل مختلف استان مباحثی مطرح شد .

رئیس جمهوری روز چهارشنبه این هفته در چهارمین سفر استانی به گیلان سفر می کند . /منبع : استانداری گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

  • چای خشک از۱۲۰۰۰هزارتومان تا ۲۰۰۰۰هزارتومان توسط کارخانه داران درسال ۹۲ درحال فروش می باشد لطفا مبنای قیمت گذاری چایی که ازکشاورزان خریداری می شود چیست چرا با ۱۲۰۰تومان مخالفت شده است هر۴کیلوچای سبز۱کیلو چای خشک می دهد
    خودتان قضاوت کنید سعی کنید چای نابود نشود حدود ۳۰درصد مردم باغ های چای را رها کردند چرا

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی