گیلانیان
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ Wednesday, 12 December , 2018
مرداد ۱, ۱۳۹۶ کد خبر : 61106 خبر ها

نفوذ مافیای واردات برنج تا معاونت اجرایی ریاست جمهوری

نفوذ مافیای واردات برنج تا معاونت اجرایی ریاست جمهوری

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت:مافیای برنج چقدر قدرت دارند که تا معاونت اجرایی ریاست جمهوری نفوذ کرده‌اند.

دکتر حسنی در جلسه هماهنگی اشتغال و تولید استان با اشاره به اینکه گیلان یکی از قطب‌های تولید برنج کشور است،گفت: بیش از۳۵درصد برنج کشور در گیلان تولید می شود.

وی افزود:با تلاش هایی که انجام شد،هیئت دولت سال گذشته مصوب کرد که در ۴ماهه برداشت برنج از واردات برنج جلوگیری شود و نمایندگان گیلان نیز به استناد این مصوبه،خبر خوش جلوگیری از واردات برنج را به تک تک روستاها رساندند و این موضوع از تبلیغات مهم ما برای دولت روحانی در زمان انتخابات در بین کشاورزان بود.

نماینده مردم رشت با تاکید بر اینکه حامی دولت است و نباید از حرفهایش برداشت سیاسی شود،ادامه داد:در نهایت تاسف شریعتداری معاون اجرایی ریاست جمهوری طی بخشنامه‌ای این مصوبه را لغو کرد و معلوم نیست ،این لغو به استناد کدام ماده قانون لغو شد.

دکتر حسنی خاطر نشان کرد: وارد شدن برنج خارجی در زمان برداشت برنج داخلی جواب مردم گیلان نیست که با آرای حداکثری به دکتر روحانی رای دادند.

وی تصریح کرد:بر اساس میزان واردات برنج سنوات گذشته اگر ده سال هم برنج خارجی وارد نشود،نیازی به واردات برنج های جدید خارجی نیست.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: نباید فراموش کنیم که کشاورزان و روستاییان با حضور حداکثری خود در انتخابات و اعتماد به دولت روحانی موجب شدند که در جلسه امروز حاضر باشیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*