گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز پنج شنبه,۲۸ام دی ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی پنج شنبه,۲۸ام دی ۱۳۹۶

نفوذ مافیای واردات برنج تا معاونت اجرایی ریاست جمهوری

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت:مافیای برنج چقدر قدرت دارند که تا معاونت اجرایی ریاست جمهوری نفوذ کرده‌اند.

دکتر حسنی در جلسه هماهنگی اشتغال و تولید استان با اشاره به اینکه گیلان یکی از قطب‌های تولید برنج کشور است،گفت: بیش از۳۵درصد برنج کشور در گیلان تولید می شود.

وی افزود:با تلاش هایی که انجام شد،هیئت دولت سال گذشته مصوب کرد که در ۴ماهه برداشت برنج از واردات برنج جلوگیری شود و نمایندگان گیلان نیز به استناد این مصوبه،خبر خوش جلوگیری از واردات برنج را به تک تک روستاها رساندند و این موضوع از تبلیغات مهم ما برای دولت روحانی در زمان انتخابات در بین کشاورزان بود.

نماینده مردم رشت با تاکید بر اینکه حامی دولت است و نباید از حرفهایش برداشت سیاسی شود،ادامه داد:در نهایت تاسف شریعتداری معاون اجرایی ریاست جمهوری طی بخشنامه‌ای این مصوبه را لغو کرد و معلوم نیست ،این لغو به استناد کدام ماده قانون لغو شد.

دکتر حسنی خاطر نشان کرد: وارد شدن برنج خارجی در زمان برداشت برنج داخلی جواب مردم گیلان نیست که با آرای حداکثری به دکتر روحانی رای دادند.

وی تصریح کرد:بر اساس میزان واردات برنج سنوات گذشته اگر ده سال هم برنج خارجی وارد نشود،نیازی به واردات برنج های جدید خارجی نیست.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: نباید فراموش کنیم که کشاورزان و روستاییان با حضور حداکثری خود در انتخابات و اعتماد به دولت روحانی موجب شدند که در جلسه امروز حاضر باشیم.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار