گیلانیان
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ Wednesday, 21 April , 2021
مارس 19, 2019 کد خبر : 72524 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

رئیس‌کل دادگستری استان گیلان :

نقد نماینده مجلس به دستگاه قضا در خصوص مدیران بازداشت‌شده غیرمنصفانه است

نقد نماینده مجلس به دستگاه قضا در خصوص مدیران بازداشت‌شده غیرمنصفانه است

گیلانیان : رئیس‌کل دادگستری استان گیلان در پاسخ به اظهارات تند جعفر زاده گفت: نقد نماینده مجلس به دستگاه قضا در خصوص مدیران بازداشت‌شده و غیرمنصفانه است و من نمی‌پذیرم.

احمد سیاوش پور پیش از ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی گیلان در سالن اجتماعات استانداری گیلان با انتقاد از اظهارات جعفر زاده یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر دستگیری برخی از مدیران اجرایی و اطلاع‌رسانی پیش از صدور حکم آن‌ها اظهار کرد: بیان برخی از حرف‌ها و جهت‌گیری‌ها در مورد دستگیری برخی افراد آن‌هم در جلسه رسمی که مربوط به توسعه و برنامه‌ریزی استان گیلان است صحیح نیست.

وی با بیان اینکه برخی نقدها در خصوص دستگاه غیرمنصفانه است، افزود: اینکه یک نماینده مجلس از کسی که مورد اتهام قرارگرفته و بازداشت‌شده و در خصوص آن اظهارنظر می‌کند و دستگاه قضایی را موردنقد قرار می‌دهد از سوی من به‌هیچ‌وجه پذیرفتنی نیست.

رئیس‌کل دادگستری استان گیلان با انتقاد از برخی اظهارات مبنی بر اینکه برخی از دستگاه‌های اجرایی از ترس و واهمه کاری را از پیش نمی‌برند، گفت: اظهارات برخی آقایان ممنوع بر اینکه مدیران اجرایی از روی ترس نمی‌توان هر کاری را انجام دهند یک پروژه است که باید یک جلسه‌ای تبیین شود موضوع و منظور آن‌ها از ترس چیست.

سیاوش پور با بیان اینکه گیلان در برنامه‌ریزی و تفکر در رتبه‌های نخست کشوری قرار دارد اما در برخی از موارد بسیار عقب است، افزود: گچ گیلان در برخی از موارد در ترازبالای کشوری قرار دارد اما برخی از مدیران آن‌ها انگیزه‌ای برای فکرها و اندیشه‌هایشان ندارند.

وی با اشاره به حمایت دستگاه قضا در سرعت بخشی و توسعه استان گفت: علیرغم اینکه تعداد بالای پرونده‌های قضایی به دستگاه قضایی وارد می‌شوند و موردبررسی قرار می‌گیرند دستگاه قضایی همیشه پای‌کار بوده و از انجام هیچ کاری برای رفع موانع و برای سرعت بخشیدن به توسعه استان گیلان دریغ نمی‌کند.

رئیس‌کل دادگستری گیلان از آمادگی خود و معاونانش برای شرکت در هر جلسه‌ای توسعه استان که ترس مانع از انجام آن است خبر داد و گفت: بنده به‌عنوان رئیس دادگستری استان گیلان اعلام می‌کنم که آمادگی داریم در هر جلسه‌ای که مدیران دستگاه اجرایی نیازمند حمایت هستند شرکت کنیم.

سیاوش پور با اذعان به اینکه برخی از نمایندگان مجلس مدعی هستند فساد سرتاپای جامعه را فراگرفته، تصریح کرد: در هرجایی که فساد وجود داشته باشد برای آن پرونده قانونی شکل می‌گیرند و من متعجبم نمایندگان مجلس که خود می‌گویند فساد سرتاپای جامعه را فراگرفته آن‌وقت برخی از نمایندگان در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی و حتی بدون مشورت با ما عملکرد قوه قضاییه را مورد سؤال و نقد قرار می‌دهند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

جای این حرف‌ها در جلسات است نه در عموم

رئیس دفتر رئیس‌جمهور :

جای این حرف‌ها در جلسات است نه در عموم

کرونایی های بستری در گیلان ۱۰۰۰ تایی شدند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

کرونایی های بستری در گیلان ۱۰۰۰ تایی شدند