گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز پنج شنبه,۲۸ام دی ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی پنج شنبه,۲۸ام دی ۱۳۹۶

نقره داغ قاچاقچی ورق ام دی اف در گیلان

گیلانیان : مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از محکومیت سنگین یک شرکت تولید فرآورده های چوبی به اتهام قاچاق پنج تریلی ام دی اف خام در این استان خبر داد.

رضا قشلاقی از محکومیت سنگین یک شرکت تولید فرآورده های چوبی به اتهام قاچاق پنج تریلی ام دی اف خام در این استان خبر داد و گفت: این شرکت وارداتی، کالاهای ورود موقت را در حال خروج از استان به مقصد استان البرز بود که از سوی ضابطین تعزیرات حکومتی متوقف شد.

وی افزود: پس از ارجاع امر به شعبه پنجم رسیدگی به قاچاق تعزیرات حکومتی شهرستان رشت و احضار رانندگان حمل تریلی و مدیرعامل شرکت و اخذ دفاعیات و تکمیل تحقیقات، تخلف مباشرت در قاچاق کالا را محرز تشخیص و حکم به ضبط کالاهای مکشوفه و پرداخت مبلغ ۳ میلیاردو ۳۵۸ میلیون و ۲۱۳ هزار و ۴۸ هزار ریال جزای نقدی در حق دولت صادر کرد.

وی افزود:کالای ورود موقت، کالای وارداتی معاف از عوارض گمرکی است که وارد کشور می شود و پس از انجام فعل و انفعالاتی می بایستی به خارج از کشور صادر گردد. برخی افراد سود جو با سواستفاده از این معافیت اقدام به ورود کالا به کشور می کنند و علاوه بر بهره مند شدن از معافیت قانونی، با عرضه و فروش کالا نیز سودی به جیب می زنند.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار