گیلانیان
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ Sunday, 25 September , 2022
ژانویه 25, 2014 کد خبر : 24075 خبر ها

سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان :

نمایشگاه توانمندی‌های گیلان دهه فجر دایر می‌شود

نمایشگاه توانمندی‌های گیلان دهه فجر دایر می‌شود

گیلانیان : سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: نمایشگاه توانمندی‌های گیلان با هویت و معماری این استان همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی دایر می‌شود.

رضا علیزاده ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های گیلان در دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: دهه فجر روز ملی ایران اسلامی است.

وی به برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های گیلان همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزاری جشنواره مذکور در گیلان را به عهده دارد.

علیزاده استقرار نمایشگاه مذکور را در خیابان شریعتی رشت عنوان کرد و گفت: ۳۱۵ متر مربع فضا برای برپایی غرفه‌های نمایشگاه توانمندی‌های گیلان در مسیر راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در نظر گرفته شده است.

سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان استقرار نمایشگاه مذکور را نیازمند هماهنگی با ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف دانست و بیان کرد: غرفه‌آرایی با هویت و معماری گیلان حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه تعداد ۳۵ غرفه برای استقرار در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر رشت پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: با توجه به تنوع برنامه‌ها به هر دستگاه یک تا سه غرفه واگذار می‌شود.

علیزاده به استفاده از اینترنت در غرفه‌های نمایشگاه توانمندی‌های گیلان اشاره کرد و افزود: تعداد سه غرفه به پارک علم و فناوری گیلان واگذار می‌شود.

سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از انتخاب غرفه‌های برتر در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن خبر داد و اظهار کرد: جوایزی به پنج غرفه‌دار برتر از طرف استانداری گیلان اهدا می‌شود.

وی با بیان اینکه سازمان همیاری شهرداری‌های گیلان در راستای تهیه بنر نمایشگاه مذکور با میراث فرهنگی همکاری می‌کند، تصریح کرد: نیروی انتظامی نسبت به تامین امنیت و برطرف شدن ترافیک محل نمایشگاه تمهیدات لازم را اندیشیده است./منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی