گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
دسامبر 14, 2012 کد خبر : 15466 خبر ها

رییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی خبر داد

نمایندگان ناظر بر انتخابات شوراهای شهر گیلان تعیین شدند

نمایندگان ناظر بر انتخابات شوراهای شهر گیلان تعیین شدند

گیلانیان : رییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی گفت: سه عضو هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان های این استان از میان نمایندگان ملت در مجلس نهم، انتخاب شدند.
‘ناصر عاشوری’ افزود: اعضای هیات نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان های گیلان از میان نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی، از سوی مجمع نمایندگان تعیین و به استاندار معرفی شدند.

وی اظهار کرد: اعضای این هیات را ‘جبار کوچکی نژاد’ نماینده مردم شهرستان رشت، ‘ایرج ندیمی’ نماینده مردم شهرستان های لاهیجان و سیاهکل و ‘محمدمهدی رهبری املشی’ نماینده مردم شهرستان های رودسر و املس در مجلس شورای اسلامی تشکیل می‌دهند.

وی بیان داشت: بر اساس قانون؛ نظارت بر انتخابات شوراها بر عهده مجلس شورای اسلامی است و هیات مرکزی، اعضای هیات‌های نظارت استان‌ها را تعیین می‌کنند.

نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری، خردادماه سال آینده برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، دوره فعالیت شوراها چهار سال است و اعضای شورای اسلامی جدید شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ انتخاب می شوند/ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد