گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
آوریل 7, 2014 کد خبر : 26206 خبر ها

نیاز ۱۰۰میلیارد تومانی شهرداری برای بهسازی آسفالت رشت

نیاز ۱۰۰میلیارد تومانی شهرداری برای بهسازی آسفالت رشت

گیلانیان : شهردار رشت با بیان اینکه شهرداری برای مرمت آسفالت خیابان‌های این شهر به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، گفت: نقشه راه شهرداری رشت بر منبای بودجه ۲۸۵ میلیارد تومانی ترسیم شده است.

محمدابراهیم خلیلی با بیان اینکه شهرداری این شهر در سال جدید برنامه‌های خود را براساس بودجه ۲۸۵ میلیارد تومانی شهرداری و سازمان‌های تابعه تدوین کرده است، اظهار کرد: امسال شهرداری برنامه‌های خود را در پنج محور انجام می‌شود.

وی، بهسازی معابر شهری، آسفالت، ساخت زیرگذرهای مورد نیاز در شهر، روان آب‌های سطحی و بهسازی زیرساخت‌های شهری را از برنامه‌های پیش‌روی شهرداری رشت بیان کرد.

شهردار رشت با بیان اینکه ۲۰۰ هزار متر نوار حفاری در رشت وجود دارد که باید آسفالت شود، افزود: یک میلیون و ۶۰۰ هزار متر مربع آسفالت برای خیابان‌های زیر ۱۲ متر رشت نیاز است.

خلیلی گفت: برای مرمت و بهسازی آسفالت خیابان‌های بالای ۱۲ متر رشت نیز به یک میلیون و ۷۰۰ هزار متر مربع آسفالت نیاز داریم که برای اجرای این پروژه‌ها به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی با بیان اینکه برای اجرای پروژه آسفالت شهرداری رشت به اعتبارات ملی نیاز داریم، تصریح کرد: علاوه بر تأمین اعتبارات زمان هم مسئله مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد./منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی