گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
سپتامبر 24, 2020 کد خبر : 79796 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده ولی‌فقیه در گیلان :

نیروهای دریایی حافظ منافع کشور در آب‌های شمال و جنوب

نیروهای دریایی حافظ منافع کشور در آب‌های شمال و جنوب

گیلانیان : نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه نیروهای دریایی ارتش و سپاه حافظ منافع کشور در آب‌های شمال و جنوب کشور هستند، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران بااقتدار از منافع آب‌های کشور استفاده می‌کند و این در سایه اقتدار نیروی دریایی محقق شده است.

آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در دیدار فرمانده و معاونان پایگاه پشتیبانی شمال نداجا – منجیل با تبریک ایام نکوداشت دفاع مقدس اظهار کرد: امروز میدانی که نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آن قرارگرفته، به گستره همه آب‌راه‌های جهانی است.

وی، تمام آب‌راه‌های جهانی را زیر سلطه نیروی دریایی ارتش دانست و افزود: این امر نشان‌دهنده اقتدار نیروی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

امام‌جمعه رشت با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور قدرت‌نمایی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جنگ هشت‌ساله است، تصریح کرد: ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس به‌تنهایی در مقابل استکبار جهانی ایستاد و این جان‌فشانی‌ها از اذهان و خاطره ملت ایران فراموش ناشدنی است.

فلاحتی با اشاره به ایستادگی مقتدرانه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در مقابل دشمن بعثی بیان کرد: نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در تمام آبراه‌های جهانی حضور فیزیکی فعال دارد.

وی با اشاره به اینکه نیروهای دریایی ارتش و سپاه حافظ منافع کشور در آب‌های شمال و جنوب کشور هستند، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران بااقتدار از منافع آب‌های کشور استفاده می‌کند و این در سایه اقتدار نیروی دریایی محقق شده است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان، نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی را مایه عزت و افتخار ملت ایران دانست و بیان کرد: اکنون می‌توان ادعا کرد که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران فاتح بسیاری از میدان‌ها هستند.

فلاحتی به‌قرار گرفتن مردم در کنار نیروهای مسلح زیر لوای فرماندهی الهی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: بااقتدار پهباد آمریکایی را سرنگون کردیم و ایران ابهت آمریکا را در جهان شکست.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی در دوره ولایت‌فقیه مقتدرانه در آب‌راه‌های بین‌المللی حضور دارد، گفت: ولایت‌فقیه حکومت را با مردم گره‌زده و برای کشور اقتدار را به ارمغان می‌آورد.

امام‌جمعه رشت، ارتش جمهوری اسلامی را دارای سازمان و رسته منحصربه‌فرد ذکر کرد و افزود: حفظ و حراست از جغرافیای مرزهای آبی و زمینی از وظایف برون‌سازمانی ارتش محسوب می‌شود.

فلاحتی با اشاره به اینکه خودسازی نخستین وظیفه درون‌سازمانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است، بیان کرد: کسی می‌تواند در نظام اسلامی از ارزش‌ها دفاع کند که از عقیده بالایی برخوردار باشد.

به گفته نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه خودسازی، تقویت بنیه‌های صنعت دفاعی و آمادگی همه‌جانبه سه مأموریت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است، گفت: امروز تمام دنیای پیرامونی ما به نیروهای مسلح عاقل، مقتدر و دلسوز ایران اسلامی افتخار می‌کنند.

فرمانده پایگاه پشتیبانی شمال نداجا – منجیل نیز در این دیدار دفاع مقدس را به فرموده مقام معظم رهبری گنج دانست و اظهار کرد: از ابتدای جنگ تحریم‌ها آغاز شد و درنهایت منجر به پیشرفت در نیروهای مسلح کشور شده است.

ناخدا یکم رامین قضایی با اشاره به آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دفاع همه‌جانبه از کشور گفت: خیال ملت شریف ایران راحت باشد و بدانند به هیچ‌کس اجازه نمی‌دهیم به ایران اسلامی تعرضی داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد