گیلانیان
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ Sunday, 29 March , 2020
فوریه 26, 2020 کد خبر : 77328 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

معاون اجرایی سپاه قدس گیلان :

نیروی دریایی سپاه در گیلان بیمارستان صحرایی احداث می‌کند

نیروی دریایی سپاه در گیلان بیمارستان صحرایی احداث می‌کند

گیلانیان : معاون اجرایی سپاه قدس گیلان از احداث بیمارستان صحرایی توسط نیروی دریایی سپاه در این استان خبر داد و گفت: درمانگاه‌های سپاه قدس گیلان شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند.

سرهنگ اسماعیل اسماعیلی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه فرمانده سپاه قدس گیلان وضعیت این استان از حیث شیوع ویروس کرونا را به اطلاع فرمانده کل سپاه پاسداران رسانده است اظهار داشت: قرار است به‌زودی سپاه گیلان خدمات گسترده‌ای را به مردم ارائه دهد.

معاون اجرایی سپاه قدس گیلان به دستور سردار سلامی مبنی بر احداث بیمارستان صحرایی در این استان اشاره و بیان کرد: با دستور سردار سلامی مقرر شد نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا روز پنجشنبه بیمارستان صحرایی خود را در گیلان راه‌اندازی کند.

وی احداث بیمارستان صحرایی مذکور را در راستای درخواست وزارت بهداشت و به‌جهت تسریع در روند خدمت‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان عنوان کرد و افزود: بسترهای لازم جهت احداث این بیمارستان صحرایی از حیث جانمایی و برپایی آن در حال آماده شدن است تا در اسرع وقت به مردم گیلان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه دهد.

اسماعیلی با بیان اینکه سپاه گیلان همچون گذشته در تمام مشکلات در کنار مردم خواهد بود و یاری‌رسان آنها است تصریح کرد: با دستور سردار عبدالله‌پور، فرمانده سپاه قدس گیلان، بخش اورژانس درمانگاه امام سجاد(ع) رشت از امشب به‌صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم خواهد بود و به وضعیت آنان رسیدگی می‌کند.

وی با اعلام اینکه تمام درمانگاه‌های منتسب به سپاه قدس گیلان در شهرستان‌ها به‌طور شبانه‌روزی به مردم خدمات بهداشتی و درمانی ارائه خواهند داد خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران با تمام توان خود وارد میدان شده و و در خدمت مردم خواهد بود تا نیازهای بهداشتی و درمانی آنها را رفع کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

خود اظهاری ۷۸ درصدی گیلانیان در طرح غربالگری کرونا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

خود اظهاری ۷۸ درصدی گیلانیان در طرح غربالگری کرونا

نگرانی کادر درمانی استان از احتمال شیوع موج دوم کرونا در گیلان

نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان:

نگرانی کادر درمانی استان از احتمال شیوع موج دوم کرونا در گیلان

تحویل سال در کنار بیماران کرونایی