گیلانیان
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022
سپتامبر 3, 2012 کد خبر : 12226 خبر ها

امروز با معرفی مصطفی محمد نجار وزیر کشور :

هاشم نیا رسما استاندار گیلان شد

هاشم نیا رسما استاندار گیلان شد

اختصاصی گیلانیان : صبح امروز با حضور مصطفی محمد نجار وزیر کشور ، آیت الله قربانی نماینده معزز مقام معظم رهبری در گیلان و امام جمعه رشت ، اعضای مجمع نمایندگان استان , فرمانداران و مدیران کل دستگاه های اجرایی ، اصحاب رسانه و شماری از جانبازان و ایثارگران و خانواده های معظم شهدا ، مهدی سعادتی تودیع و کیهان هاشم نیا به عنوان استاندار جدید گیلان معرفی شدند .

در این مراسم که ساعت ۹ صبح امروز در سالن الغدیر استانداری گیلان آغاز و برگزار شد حشمتی رئیس کل دادگستری گیلان طی سخنانی با اشاره به فراز و فرود های مدیریتی ارشد گیلان در بیش از هفده ماه گذشته برای کیهان هاشم نیا بعنوان استاندار جدید آرزوی توفیق و موفقیت نمود .

در بخش دیگری از این مراسم محمد مهدی رهبری املشی رئیس ادواری مجمع نمایندگان استان ضمن اشاره به ویژگی های شخصیتی مهدی سعادتی از وزیر کشور خواستار توجه ویژه مقام عالی وزارت و هیئت دولت در خصوص مشکلات استان به ویژه کشاورزی با اولویت برنج , چای و ابریشم شد .

وی همچنین به ابراز خشنودی سیزده نماینده گیلان در خانه ملت از انتصاب کیهان هاشم نیا بعنوان فرزند ایثارگر و مدیر توانمند و برنامه ریز گیلانی اشاره کرد و گفت :‌نمایندگان استان عزم جدی دارند ضمن انجام رسالت حرفه ای خود که همانا وکالت از جانب مردم گیلان است در چهارچوب ضوابط و قوانین با استاندار جدید گیلان نهایت همکاری و تعامل را داشته باشند .

آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت نیز طی سخنانی برگرفته از فرازی از نامه امام علی (ع) به مالک اشتر در خصوص چگونگی و شرایط لازم بکارگیری افراد و نیروها برای پست های مدیریتی در پایان گفت :

برای برادرم آقای سعادتی سعادت ابدی دنیا و آخرت آرزو می کنم و به استاندار جدید توصیه می نمایم در انتخاب حاشیه نشینان بوی‍ژه مشاوران دوره گرد سودجو دقت نماید.

در این مراسم پس از سخنان وزیر کشور و استاندار جدید گیلان مهدی سعادتی تودیع و کیهان هاشم نیا معارفه و رسما بعنوان استاندار گیلان آغاز به کار نمود .

 مشروح این تودیع و معارفه و حواشی جالب توجه آن متعاقبا در گیلانیان منتشر خواهد شد .

اخبار مرتبط

نظرات

  • برادر بزرگوار جناب آقای هاشم نیا اینجانب از طرف همشهریان خود انتصاب بجاحضرتعالی را به عنوان استاندار گیلان خدمت حضرتعالی و تمامی مردم ولایتمدار گیلان تبریک عرض می نمایم. امیدوارم همچون گذشته موفق باشید. انشالله.

  • جناب آقای هاشم نیا ازیادگاران دفاع مقدس ومدیری لایق وسرمایه ای متخصص برای رفع مشکلات وبن بست های توسعه گیلان عزیز دراین زمان می باشند وبه عنوان یک گیلانی امیددارم تا با همت وتلاش این مدیر بومی و دلسوزوحمایت همه جانبه بن بست های توسعه این استان محروم گشوده شود. ان شا ا…
    سلیمان حجازی

  • برادر بزرگوار جناب آقای هاشم نیا انتصاب بجاوشایسته جنابعالی را به عنوان استاندار گیلان تبریک عرض نموده و امیدوارم همچون گذشته موفق و پیروزباشید. انشالله.

  • فکری به حال این همه جوانان و جوانان در حال پیر شدن و متاسفانه بیکار رشت بکنند مثل استاندار قبلی این شغل های محدود دولتی را تقدیم غیربومی ها نکنند و علاوه بر صنایع سنگین و اشتغال زا را به رشت بیاورند مگر رشت چی از اصفهان تبریز مشهد و متاسفانه شهرهایی مثل قزوین زنجان کرمان وقم کم داریم این جمعیت و نیروی کار فرصت هست چرا اینقدر بیکار چرا اینقدر دستفروش

  • خدارو هزار مرتبه شکر.فقط یه استاندار بوی غم گیلان رو می خوره.این همه جوان بیکار داریم ایشالله استاندار عزیز بومیمون براشون اشتغال زایی میکنه

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی