گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
فوریه 7, 2016 کد خبر : 45663 خبر ها

فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء در رشت:

هدف تهاجم صهیونیست‌ها از هم پاشیدن بنیان خانواده ایرانی است

هدف تهاجم صهیونیست‌ها از هم پاشیدن بنیان خانواده ایرانی است

گیلانیان : فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء، گفت: هدف اصلی تهاجم رژیم صهیونیستی، از هم پاشیدن بنیان خانواده ایرانی‌ است زیرا می‌دانند هویت اصلی یک ایرانی به خانواده اش است.

حسین یکتا عصر امروز در نشستی با عنوان سبک زندگی اسلامی و یادبود شهدای مدافع حرم گیلان، اظهار داشت: خون بچه‌های ما فتح بیت المقدس را در پیش دارد؛ خداوند تبارک و تعالی به این جوانان نظر می‌کند.

وی با اشاره به اینکه دنیا برزخی شده و ما نیز باید با سرعت بیشتری در این عالم برزخی گام برداریم، افزود: خون شهدای عزیز مدافع حرم، فرش قرمزی جلوی پای ارباب ما امام زمان(عج) است و یک طرف این فرش قرمز، راه کربلاست.

فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء، گفت: یک سبک زندکی انقلابی و اسلامی اگر الگو قرار بگیرد، یک زندگی نظر کرده و اثرگذار می‌شود.

یکتا تصریح کرد: خیلی‌ها در نمازجمعه گفتند جنگ جنگ تا پیروزی ولی حتی پایشان به جبهه باز نشد، آن چند نفری هم که گفتند و آرپیچی به دست شدند حزب اللهی انقطاعی بودند، جلوی خدا که کسی نمی تواند زیرآبی برود.

فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء، خاطرنشان کرد: هدف اصلی اسرائیل خانواده ایرانی هاست،چون می دانند یک ایرانی بدون خانواده اش قادر به زندگی نیست و هویت اصلی یک ایرانی به خانواده اش است

یکتا گفت: هدف اصلی تهاجم رژیم صهیونیستی، بنیان خانواده ایرانی‌ است زیرا می‌دانند هویت اصلی یک ایرانی به خانواده اش است؛ در زندگی اهل بیت و در سبک زندگی اسلامی، مهم عشق و محبت است و با پول و رانت و به زور نمی‌توان خود را در دل کسی جا کرد.

وی بیان کرد: ما در جنگ نخواسته ایم شهید شویم و اصلا”نمی‌توانم این مساله را قبول کنم که کسی خواسته و شهید نشده، البته می‌توان تفسیر کرد که خدا با من کاری داشته و نخواسته که من شهید شوم اما این مثال بیشتر به حب جا و مقام شباهت دارد، چون هر کسی که خواست، رفت و شهید شد.

یکتا افزود: در زندگی، لقمه حلال و حرام خیلی مهم است؛ در زندگی جهادی و جمع جهادی در جبهه یک جمع خدایی، یک کار خدایی یک فرمانده خدایی و یک مرگ خدایی داشت؛ ما دل‌مان برای جبهه و جنگ تنگ نمی‌شود، ما دل‌مان برای جهاد فی سبیل‌الله  تنگ می‌شود.

فرمانده قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران طلیعه نور است و به فرموده امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی، عشق به شهادت در جوانان ما از علائم ظهور حضرت مهدی(عج) است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی