گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز سه شنبه,۲۶ام دی ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی سه شنبه,۲۶ام دی ۱۳۹۶

هر دم از بانک (ها) بری می رسد !؟

  • تاریخ انتشار ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶
  • کد مطلب 62096
  • نویسنده حسین لطفی - مدیر مسئول
  • موضوعات مرتبط

اختصاصی گیلانیان : مشتری یکی از بانک هایی که گفته می شود وضعیت آشفته ای دارد برای حفظ ذخیره خود روزانه سه میلون تومان از پس انداز خود را از آن خارج و به یک بانک صاحب نام قدیمی منتقل می نماید تا امنیت خاطر داشته باشد .

در یکی از این روزها که نامبرده مبلغ سه میلون تومان از سپرده خود را از بانک مسئله دار خارج و طی یک فقره فیش بانکی با اندکی افزوده به میزان ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به حساب جدید خود در بانک جدید واریز کرد .

آخر وقت اداری همین روز پیامکی از بانک به دست این کاگر روزمزد دریافت کرد که مبلغ حدود واریزی از حساب شما برداشت شده است و در حقیقت مبلغ سه میلون و سیصد هزار تومان نامبرده از حسابش پرید و معلوم نشد به حساب چه کسی واریز شد .

پیامک دریافتی بگونه ای تنظیم طرف را بهم زد که دست از کار کشید و طول کوچه را پایین و بالا می رفت .

با توجه به اینکه این مشتری با بانک جدید پیمان کاری داشت و با برخی مدیران شعب این بانک آشنایی داشت با یکی از سرپرستان تماس گرفت و ماجرای ناپدید شدن پول واریزی را به اطلاع ایشان رساند .

ظاهرا صندوق بانک جدید در پایان روز مبلغ قابل توجهی کم و کسری داشت و چون فیش این مشتری فاقد نوشته حروفی بود ! این پول به حساب کم و کسری صندوق منظور شده بود که الحمد الله دخالت مدیر واسط کارکشا شد زیرا پس از لحظاتی طی یک پیامک دیگر اعلام شد که پول مورد بحث به حساب شما واریز شد .

با عنایت به شرح ماوقع سوال این است : این شخص با توجه به ارتباط هایی که با مدیران بانک مورد نظر داشت توانست پول بی زبان خود را زنده کند اما آنانی که این ارتباط ها را ندارند و آمار شان هم کم نیست سرنوشت پولشان چه می شود ؟ و به حساب چه کسی واریز می شود؟


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار