گیلانیان
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ Tuesday, 31 March , 2020
آگوست 22, 2019 کد خبر : 74616 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

سرپرست استانداری گیلان :

هزار و ۲۶ پروژه همزمان با هفته دولت در گیلان افتتاح می‌شود

هزار و ۲۶ پروژه همزمان با هفته دولت در گیلان افتتاح می‌شود

گیلانیان : دکتر ارسلان زارع از افتتاح هزار و ۲۶ پروژه همزمان با هفته دولت در استان گیلان با اعتباری بالغ بر هزار و ۵۳۶ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در آستانه آغاز هفته بزرگداشت دولت در گفتگو با خبرنگاران با گرامی‌ داشتن یاد و خاطره شهدای این ایام شهیدان رجائی و باهنر به تشریح برنامه‌ها و پروژه‌ها در هفته دولت پرداخت و افزود: در هفته دولت امسال با تلاش و کوشش دستگاه‌های اجرایی و مشارکت فعالانه بخش خصوصی هزار و ۲۶ پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و ۵۳۶ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه در هفته دولت سال گذشته، گیلان شاهد بهره‌برداری از ۶۲۸ پروژه به ارزش هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بود، اظهار داشت: میزان پروژه ها در هفته دولت سال‌جاری به لحاظ تعداد ۶۴ درصد و از نظر مبلغ ۱۸ درصد بیشتر از سال گذشته است.

سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه بیش از هزار میلیارد تومان از اجرای این پروژه‌ها مربوط به مشارکت بخش خصوصی است، تصریح کرد: پروژه های آماده افتتاح در هفته دولت امسال در زمینه‌های صنعتی،کشاورزی، شیلات، عمران شهری، گازرسانی، آبرسانی، برق‌رسانی، آسفالت راه های روستایی، گردشگری ، حمل و نقل، احداث فضاهای آموزشی و مسکن مددجویان کمیته امداد است.

وی همچنین به سفر خود و معاونان استانداری به شهرستان‌های استان به منظور افتتاح پروژه‌ها اشاره کرد و گفت: در هفته دولت نمایندگانی از سوی دولت نیز برای افتتاح برخی پروژه‌ها به گیلان سفر می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

خود اظهاری ۷۸ درصدی گیلانیان در طرح غربالگری کرونا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

خود اظهاری ۷۸ درصدی گیلانیان در طرح غربالگری کرونا

کرونا مجلس شورای اسلامی را تعطیل کرد

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس:

کرونا مجلس شورای اسلامی را تعطیل کرد

تحویل سال در کنار بیماران کرونایی