گیلانیان
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022
دسامبر 10, 2012 کد خبر : 15303 خبر ها

جعفرزاده: خانه سازماني يا اتاق جنگ رواني !؟

هزینه کرد های استاندار قبلی در دست بررسی است

هزینه کرد های استاندار قبلی در دست بررسی است

اختصاصی گیلانیان : طی دو روز گذشته با حضور در تهران و ارتباط با بخش های مختلف و اظهار بی اطلاعی مسئولین اصلی در نهاد ریاست جمهوری و وزارت کشور ، بی اساس بودن شایعه تغییر استاندار گیلان بیش از پیش مسجل شد .

مهندس غلامعلی جعفرزاده با بیان این مطلب به گیلانیان گفت: این شایعه توسط پیامک بازان بی تقوایی که حتی در ماه محرم ، حرمت نام خودشان را نیز حفظ نمی کنند دامن زده می شود .

وی ادامه داد: با آمدن هاشم نیا جیره کسانی که قطع شده آنان همواره مترصد انتقام از دولت هستند ، غافل از اینکه مردم هوشیارند و دیگر به هیاهو های آنان توجهی نمی کنند .

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه استاندار جدید گیلان رانت های عده زیادی را شکسته و دستشان را از بیت المال کوتاه کرده است اظهار داشت : تا زمانی که تیم جدید استان مدافع بیت المال باشند همواره باید انتظار تهمت و شایعه های بی اساس اینچنینی را داشته باشند .

جعفرزاده در ادامه گفت: به جد پیگیر وضعیت مالی و هزینه کردهای استاندار قبلی(سعادتی) توسط مراجع ذیصلاح هستیم و این امر از سوی مسئولین امر در دست بررسی است که به محض نهایی شدن به اطلاع مردم شریف استان خواهد رسید .

نماینده مردم رشت با بیان اینکه این شایعات نباید مانع پیشرفت و توسعه استان شود اظهار داشت: بدخواهان بدنبال این هستند تا فرصت خدمت در استان به هدر رود و روند توسعه را کند کنند و از دستگاههای امنیتی انتظار داریم ضمن برخورد با کسانی که چنین فضای پرتنش و آلوده ای را در جامعه ایجاد می کنند بررسی کنند که هزینه های هنگفت ، این جنگ روانی و تنش زا که بنا بر اخبار موثق میلیون ها تومان فقط جهت پرداخت هر مرحله پیامک صرف می شود از کجا و چگونه تامین می شود .

مهندس جعفرزاده ادامه داد: حتی خانه سازمانی که از سوی استاندار سابق در اختیار یکی از مشاوران قرارداد شده بود که امروز از آن به عنوان اتاق جنگ روانی و تنش استفاده می شود مشخص شده است و بزودی از سوی مراجع قانونی تصمیات لازم اتخاذ خواهد شد .

عضو اصلی فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت : دولت باید بداند وقتی به یک جوان کم سن و سال و بی تجربه مسئولیت های بزرگی داده می شود که جنگ تبلیغاتی به سود ایشان براه می افتد و در محافل مختلف سخنرانی می نماید و شایعات را نیز تکذیب نمی کند، هدفی جز تضعیف دولت دنبال نمی شود و دولتمردان باید هوشیاری خود را در همه زمینه ها حفظ نمایند .

وی در پایان از استاندار گیلان خواست با تمام توان و قدرت به کار خود ادامه دهد تا موجبات یأس بیش از پیش کسانی که بقای حیات خود را در ایجاد تنش و جنجال در بین مردم می بینند ، فراهم شود .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی