گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
سپتامبر 1, 2016 کد خبر : 51810 خبر ها

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان خبر داد

هزینه ۵ هزار میلیارد تومانی درمان بیمه‌شدگان تامین اجتماعی گیلان

هزینه ۵ هزار میلیارد تومانی درمان بیمه‌شدگان تامین اجتماعی گیلان

گیلانیان : مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان از هزینه ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی درمان بیمه‌شدگان تامین اجتماعی در این استان خبر داد.

محمدحسین شهدی‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه دغدغه تمام مسؤولان ایجاد رفاه برای مردم است اظهار کرد: بهترین راه دسترسی به رفاه ایجاد اشتغال است.

وی، نداشتن شغل برای جوانان را درد بزرگی عنوان کرد و افزود: بهترین راهکار اشتغال تعاونی‌ها هستند.

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان در ادامه با بیان اینکه درمان یکی از خدمات ۱۸گانه تامین اجتماعی محسوب می‌شود، تصریح کرد: سال گذشته ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه درمان بیمه‌شدگان تامین اجتماعی در استان شده است.

شهدی‌نژاد، گیلان را دارای یک‌میلیون و ۱۶۰ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی خواند و بیان کرد: یک بیمارستان و ۹ مرکز درمانی خدمات بهداشتی را به بیمه‌شدگان مذکور ارائه می‌کنند.

وی، بیمارستان رسول اکرم (ص) را تنها بیمارستان تامین اجتماعی در گیلان ذکر کرد و گفت: بیمارستان مذکور نقش تامین اجتماعی به عنوان بزرگ‌ترین خریدار خدمات درمانی در استان را ایفا می‌کند.

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه این نهاد دومین تولیدکننده درمان پس از وزارت بهداشت در کشور است، خاطرنشان کرد: بیمارستان‌های خارج از سطح‌بندی شهید بهشتی در بندر انزلی و امیرالمومنین (ع) در رشت به تامین اجتماعی تعلق داشتند و به دانشگاه علوم پزشکی گیلان واگذار شدند.

شهدی‌نژاد، خدمات ارائه شده به افراد زیر پوشش تامین اجتماعی در بیمارستان‌های مذکور را به طور کامل رایگان اعلام کرد.

وی به ساخت یک بیمارستان تامین اجتماعی از مصوبات دو دولت اخیر در لنگرود اشاره کرد و یادآور شد: با راه‌اندازی بیمارستان مذکور یکی از کاستی‌های تامین اجتماعی در شرق گیلان جبران می‌شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه تعداد ۱۸ هزار نفر در بیمارستان رسول اکرم (ص) در سال ۹۴ بستری شدند، اظهار کرد: سال گذشته تعداد ۱۲ هزار عمل جراحی در بیمارستان مذکور انجام شده است.

شهدی‌نژاد، حجم عملکرد در بیمارستان رسول اکرم (ص) را بسیار بالا عنوان کرد و افزود: بیمارستان مذکور در اعتبارسنجی وزارت بهداشت بالاترین امتیاز بین بیمارستان‌های گیلان و مازندران را کسب کرده است.

 وی از اختصاص چهار میلیارد تومان برای ارتقای هتلینگ بیمارستان رسول اکرم (ص) خبر داد و بیان کرد: عملیات ارتقای هتلینگ در نخستین بخش از بیمارستان مذکور انجام شده و این امر در تمام بخش‌ها اجرایی می‌شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با تأکید براینکه مردم باید خدمات با کیفیت را دریافت کنند، بیان کرد: بیمارستان رسول اکرم (ص) لوح تقدیر و سپاس از سازمان بازرسی به دلیل پاک‌دستی کارکنان را دریافت کرده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد