گیلانیان
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ Tuesday, 31 March , 2020
آگوست 24, 2019 کد خبر : 74655 خبر ها

سرپرست استانداری گیلان :

هفته دولت فرصتی مناسب برای بیان کارآمدی نظام و دولت است

هفته دولت فرصتی مناسب برای بیان کارآمدی نظام و دولت است

گیلانیان : سرپرست استانداری گیلان، پیروزی انقلاب اسلامی ایران و استمرار عزتمند آن را مرهون خون شهدا دانست و هفته دولت را فرصتی مناسب برای بیان کارآمدی نظام و دولت آن هم در شرایط هجمه کنونی و برنامه گسترده بدخواهان مردم ایران خواند.

ارسلان زارع در مراسم آغاز ویژه برنامه های هفته دولت در گلزار شهدای رشت با تبریک این ایام، اظهار کرد: هفته دولت که مزین شده به نام اسوه های مدیریت در تراز نظام جمهوری اسلامی یعنی «شهیدان رجایی و باهنر» را گرامی می دارم و به روح بلند امام راحل(ره) و نیز شهدای انقلاب اسلامی سلام و درود می فرستم.

وی پیروزی انقلاب اسلامی ایران و استمرار عزتمند آن را مرهون خون شهدا دانست و هفته دولت را فرصتی مناسب برای بیان کارآمدی نظام و دولت آن هم در شرایط هجمه کنونی و برنامه گسترده بدخواهان مردم ایران خواند.

سرپرست استانداری گیلان خاطرنشان کرد: بیان خدمات انجام شده در دولت تدبیر و امید که از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران است، زمینه امیدآفرینی عموم مردم را فراهم می کند و از ایجاد یاس در جامعه پیشگیری می کند.

زارع به افتتاح یک هزار و ۲۶ پروژه با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۵۳۶ میلیارد تومان در استان گیلان همزمان با هفته دولت اشاره کرد و افزود: افتتاح این میزان پروژه می تواند گواهی بر بطلان ادعاهای دشمنان مبنی بر وجود رکود و بحران در کشور باشد.

وی با اشاره به اینکه بیش از یک هزار میلیارد تومان از اجرای پروژه‌های مذکور با مشارکت بخش خصوصی بوده، این امر را نشانگر اهتمام همه جانبه دولت و ملت و هم افزایی جمعی برای اعتلای ایران سربلند خواند.

این مقام مسئول بیان کرد: یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به آن توجه کرد این است که در گیلان علاوه بر طرح های استانی، برخی پروژه ها همچون راه آهن رشت – قزوین به صورت ملی اجرا شده که بررسی اجمالی این موضوع نشان دهنده توجه دولت دوازدهم به این استان است و به طور قطع پروژه های نیمه تمام دیگر نیز با همان عزم پیگیری می شوند تا در وقت ممکن و مناسب مورد استفاده مردم قرار گیرد.

سرپرست استانداری گیلان ضمن تقدیر از مشارکت مردم در روند توسعه استان و همراهی بخش خصوصی و تلاش های دستگاه‌های اجرایی، خاطرنشان کرد: با تعامل، وفاق و همدلی خوبی که در گیلان وجود دارد و نیز تلاش های اصحاب رسانه باید با اطلاع رسانی گسترده از خدمات انجام شده و نمایش جلوه های کارآمدی دولت برای تقویت امید در ملت، تقویت و تحکیم انسجام ملی تلاش بیشتر کرد.

میرشمس مومنی زاده، فرماندار شهرستان رشت نیز، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت، اظهار کرد: ملت بزرگ ایران و همه علاقمندان به خدمت بی منت به مردم با روش و منش و شخصیت والای شهید رجایی آشنا هستند.

وی شهید باهنر را یار و یاور شهید رجایی در عرصه خدمتگزاری به نظام و مردم دانست و خاطرنشان کرد: شهید باهنر عمر نسبتا کوتاه اما پربرکت خودش را صرف تلاش در دو جبهه اصلاح و تقویت بنیان های فکری و اعتقادی و فرهنگی و مبارزه با رژیم طاغوت و استبداد حاکم کرد لذا دولتمردان باید راه شهیدان دولت را ادامه دهند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

خود اظهاری ۷۸ درصدی گیلانیان در طرح غربالگری کرونا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

خود اظهاری ۷۸ درصدی گیلانیان در طرح غربالگری کرونا

کرونا مجلس شورای اسلامی را تعطیل کرد

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس:

کرونا مجلس شورای اسلامی را تعطیل کرد

تحویل سال در کنار بیماران کرونایی