گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
آوریل 23, 2016 کد خبر : 47943 خبر ها

هفته کارگر فرصتی برای بازشناسی ارزش های اجتماعی این قشر است

هفته کارگر فرصتی برای بازشناسی ارزش های اجتماعی این قشر است

گیلانیان : سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان گفت: هفته کارگر، فرصتی برای بازشناسی ارزش های اجتماعی این قشر در جامعه است.

یونس رنجکش روز شنبه در جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته کارگر در استان گیلان افزود: کارگران، سرمایه های اجتماعی جامعه هستند که باید در حفظ و تکثیر این سرمایه ها بکوشیم.
وی اضافه کرد: هفته هایی که به هر مناسبت نامگذاری می شوند، در واقع بهانه ای هستند برای قرار گرفتن در کانون توجهات و از این طریق می توان نسبت به ترویج و احیای فرهنگ مربوطه کمک کرد.
سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان ادامه داد: کارگران بخش مهمی از هویت اجتماعی ما هستند که باید تلاش کنیم تا با درک بهتر جایگاه آنان در جامعه، نسبت به ترویج فرهنگ احترام و ارج گذاری به آنان از این جایگاه به نحو شایسته ای تقدیر شود.
رنجکش یادآور شد: یکی از ضرورت های برگزاری جلسات حمایتی برای پاسداشت مناسبت ها، همکاری و هماهنگی های بیشتر با دستگاه های مسئول است که امیدواریم در هفته کارگر، شاهد نقش آفرینی و همکاری های بهتر دستگاه های اجرایی در ارج گذاری از این هفته و جامعه کارگری باشیم.
وی تاکید کرد: کارگران بعنوان بازوان کارآفرینی در توسعه اقتصادی نقش مهمی دارند که این نقش در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده، باید پررنگ تر دیده شود.
در این جلسه مقرر شد دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها و شهرداری های استان در راستای ارج گذاری به مقام والای کارگر، همکاری های لازم را انجام دهند.
اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی و راهپیمایی روز کارگر از مهمترین برنامه های هفته کارگر در استان گیلان است که از پنجم تا دوازدهم اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی