تبلیغ
پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ Thursday, 20 September , 2018
شهریور ۲۰, ۱۳۹۷ کد خبر : 69055 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی(ع) :

همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در رشت برگزار می‌شود

همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در رشت برگزار می‌شود

گیلانیان : همزمان با ۵ هزار نقطه در ایران و جهان دوازدهمین همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی(ع) در رشت برگزار می‌شود.

رضا ثقتی امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه دوازدهمین همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی(ع) همزمان در ۵ هزار نقطه ایران و جهان در رشت برگزار می‌شود اظهار داشت: این همایش بزرگ همانند سال‌های گذشته در نخستین جمعه ماه محرم در رشت برگزار می‌شود.

مدیر اجرایی برگزاری دوازدهمین همایش شیرخوارگان حسینی(ع) زمان برگزاری این همایش بزرگ را ۲۳ شهریور ماه امسال عنوان کرد و گفت: مراسم شیرخوارگان حسینی راس ساعت ۹ صبح ۲۳ شهریور ماه در مصلی امام خمینی(ره) شهر رشت برگزار می‌شود.

ثقتی با بیان اینکه این مراسم همه ساله با استقبال پرشوری در گیلان مواجه می‌شود خاطرنشان کرد: مادران گیلانی همه ساله با هدف رشد و پرورش فرزندان شیرخوار خود در دریای پرمهر معنویت حضرت سیدالشهدا(ع) در این مراسم شرکت می‌کنند.

وی بنای مراسم شیرخوارگان حسینی(ع) را بر پایه نذرنامه‌خوانی عنوان کرد و با تاکید بر اینکه مادران با قرائت دسته جمعی نذرنامه، فرزندان خود را نذر یاری قیام حضرت صاحب‌الزمان(عج) می‌کنند گفت: این مراسم همه ساله با شور و نوای روضه حضرت علی‌اصغر (ع) برگزار می‌شود.

ثقتی نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان را سخنران دوازدهمین همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی(ع) در رشت عنوان کرد و افزود: این برنامه به صورت زنده از شبکه تلویزیونی باران پخش می‌شود و شبکه سه سیما جمهوری اسلامی ایران قسمت‌هایی از این مراسم پرشکوه را پخش می‌کند.

مسئول هیئت روضات الحسین(ع) رشت با اشاره به اینکه برگزاری مراسم سوگواری با عنوان “بوی خوش حسین(ع)” از شامگاه ۱۹ شهریور به مدت ۱۱ شب در مسجد امام رضا(ع) گلسار از دیگر برنامه‌های هیئت روضات الحسین(ع) رشت در محرم امسال است گفت: مراسم ویژه ظهر عاشورا همراه با اجرای تعزیه از دیگر برنامه‌های این هیئت است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

سخنی با استاندار گیلان:

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟