گیلانیان
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ Wednesday, 10 August , 2022
نوامبر 5, 2013 کد خبر : 22266 خبر ها

نماینده ولی فقیه در گیلان :

همدلی مسئولان رمز پیشرفت گیلان است

همدلی مسئولان رمز پیشرفت گیلان است

گیلانیان : آیت‌الله زین‌العابدین قربانی ظهر امروز در دیدار با مدیر عامل جدید شرکت مخابرات استان و جمعی از مدیران عالی این شرکت با ذکر حدیث شریفی از امام علی(ع) اظهار کرد: بین خود و خدای خود اصلاح کنید تا خدا نیز بین شما و مردم را اصلاح کند.

وی با بیان اینکه اگر کار برای رضای خدا و با قصد قربت انجام شود این یک عبادت است، افزود: این کار ثوابی مانند نماز شب را دارد.

*مدیران بومی نباید وامدار کسی باشند

امام جمعه رشت بومی بودن مسئولان را به نفع استان خواند و گفت: اگر مسئولان استانی بومی باشند در بسیاری از مواقع به نفع استان می‌شود البته اگر رگه جناحی پیدا نکند که در این صورت عامل عدم موفقیت آنها می‌شود.

وی با بیان اینکه مدیر بومی نباید وامدار کسی باشد، تصریح کرد: اگر مدیران دستورات و مقررات اسلامی را عمل کنند می‌توانند بیشتر در خدمت مردم و استان باشند.

آیت الله قربانی از مدیران خواست تا برای مصلحت مدیری خاص کار نکنند بلکه طبق صلاح کشور منطقه، مملکت و مردم رفتار کند.

وی با اشاره به پیگیری مسایل مربوط به مخابرات گیلان خاطرنشان کرد: بنده مسایل مخابرات را از ۲۰ و ۳۰ سال اخیر دنبال می‌کنم و اوضاع و احوالات مخابرات را می‌دانم.

*همدلی مسئولان رمز پیشرفت گیلان

امام جمعه رشت، با بیان اینکه مدیران باید دلسوزی بیشتری نسبت به مردم و استان خود داشته باشند، یادآور شد: اگر چه اختلاف نظر در بین آنها وجود دارد اما با تعامل و دلسوزی عمل کنند و ما با این فرهنگ غنی که در گیلان وجود دارد نیازمند همدلی و همگرایی مسئولان هستیم.

وی وجود نوبخت در بدنه اصلی دولت را افتخاری برای گیلان دانست و تصریح کرد: این امر موجب افتخار ماست.

نماینده ولی فقیه در گیلان، همدلی و تعامل مدیران را رمز شکوفایی و ترقی گیلان دانست و نسبت به این امر تأکید کرد و یادآور شد: اجازه ندهیم فرصت‌ها از بین برود.

*مسیر حرکت مخابرات گیلان اعتدال است

مدیر عامل شرکت مخابرات گیلان نیز در دیدار مذکور با تسلیت فرارسیدن ماه محرم و عزاداری حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) اظهار کرد: مسیر و حرکت ما اعتدال است و ما حزب و تشکیلاتی نیستیم.

رضا خضردوست، خود را فردی معتدل خواند و گفت: مسیر اعتدال را در پیش می‌گیرم و تدبیر را اساس کار خود می‌دانم.

وی با اشاره به اینکه چند سالی که مخابرات به بخش خصوصی واگذار شده و سهام ما در بورس عرضه می‌شود، افزود: موظف هستیم علاوه بر حفظ و ارتقای EPS مخابرات، نسبت به ارائه خدمات با کیفیت بالا تلاش کنیم و برای رسیدن به این مهم معتقدیم نگرش جدید و تحول نقش اساسی را دارد.

این مسئول با تأکید بر اینکه ما در شرکت مخابرات گیلان تنها تحول داریم و عزل نداریم، خاطرنشان کرد: امیدواریم مجمع مدیران ما را در این استان کمک کنند تا یک سیستم نرمال در تلفن ثابت، همراه و اینترنت و آنچه را که در حوزه مخابرات و ارتباطات شایسته مردم گیلان است را ارائه دهیم./منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد