گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
آگوست 13, 2015 کد خبر : 39845 خبر ها

معاون استاندار گیلان:

همراهی مدیران موجب توسعه صنعت گیلان می‌شود

همراهی مدیران موجب توسعه صنعت گیلان می‌شود

گیلانیان : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان گفت: کمک و همراهی مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان موجب رشد و توسعه صنعت استان می‌شود.

محمدحسین اصغریان بعد از ظهر امروز در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی استان کمک مدیران را در ایجاد فصل جدیدی از رشد توسعه صنعت و تولید گیلان تاثیرگذار دانست.

وی گفت: بررسی اختلافات واحدهای تولیدی با دستگاه‌های اجرایی استان مهم‌ترین وظایف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان‌ است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان برطرف شدن مشکلات بخش کشاورزی و گردشگری را از جمله تصمیمات مهم دولت در رفع موانع تولید کشور دانست.

وی درباره فعالیت دبیرخانه مرکزی کارگروه مذکور تصریح کرد: در این کارگروه مشکلاتی در زمینه تولید و خدمات حوزه کشاورزی و گردشگری بررسی می‌شود.

اصغریان افزود: دستگاه‌های اجرایی می‌توانند تصمیمات کارشناسانه خود را برای تصویب نهایی به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ارائه دهند.

وی کمک به صادرات و بررسی دلایل رکود و توقف تولید و رفع موانع اشتغال را از دیگر کارکرد کارگروه مذکور عنوان کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان نیز در نشست مذکور دسته‌بندی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی، ایجاد توافق بین واحدهای تولیدی و دستگاه‌های اجرایی را از پیگیری‌های کارگروه مذکور عنوان کرد.

علی منتظری قانون رفع موانع تولید را در برطرف شدن بسیاری از مشکلات واحدهای صنعتی گیلان تاثیرگذار دانست.

وی تصریح کرد: با وجود راهکارهای قانونمند و حمایت‌های گسترده در قانون رفع موانع تولید بسیاری از مشکلات تولید استان برطرف می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی