گیلانیان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ Monday, 26 September , 2022
مارس 31, 2016 کد خبر : 47395 خبر ها

همه برای تقویت معیشت مردم گیلان مصمم هستیم + تصاویر

همه برای تقویت معیشت مردم گیلان مصمم هستیم + تصاویر

گیلانیان : جمعی از منتخبان گیلان در مجلس دهم با استاندار گیلان دیدار نوروزی داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ،دکتر نجفی در ابتدای این دیدار با تبریک به منتخبان مجلس دهم  گفت : همچنین باید از زحمات تمام نمایندگان دور نهم مجلس که مدت کوتاهی از فعالیتشان باقی مانده است وهمراهی خوبی در پیگیری مطالبات مردم داشتند تشکر کنم.

وی با اشاره به اینکه یکی از محاسن مردم سالاری دینی در کشورمان وجود اندیشه های مختلف و ظهور آن در رقابتهای انتخابات است گفت :یکی از زیبایی های تضارب اندیشه ها ،افکار و آرا در کشورمان این است که با حفظ این تفاوتها واحترام متقابل و  با نگاه منافع ملی واستانی پیگیر اجرای خواسته ها و حل مشکلات مردم باشیم.

استاندار گیلان جایگاه نمایندگان را برای پگیری مطالبات مردم ارزشمند و تاثیرگذار دانست و تاکید کرد :همه مصمم هستیم تا برای تقویت رفاه و معیشت مردم گیلان با اندیشه واحد استانی و توجه به دغدغه های مشترک ،رو به جلو حرکت کنیم.

دکتر نجفی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام  اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل گفت : نامگذاری امسال و شرایط پس از برجام ،بستر مناسب و فرصت استثنائی را برای کار و تلاش بیشتر فراهم کرده است .

در این نشست همچنین لاهوتی منتخب لنگرود ،خسته بند منتخب بندرانزلی ،حجت الاسلام والمسلمین افتخاری منتخب فومن و شفت ،عباسی منتخب رودسر و املش و جغفرزاده منتخب رشت در مجلس دهم  با تبریک فرا رسیدن سال نو به بیان اولویتهای مشترک کاری در سال ۹۵ و مشکلات استان پرداختند.

IMG_5258 IMG_5268 IMG_5271 IMG_5325 IMG_5333

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی