گیلانیان
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ Sunday, 31 May , 2020
فوریه 19, 2020 کد خبر : 77236 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

هنرستان نساجی در استان گیلان راه اندازی می شود

هنرستان نساجی در استان گیلان راه اندازی می شود

گیلانیان : مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: با توجه به استقبال و علاقه دانش آموزان گیلانی هنرستان نساجی در این استان راه اندازی می شود.

نادر جهان آرای عصر چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش گیلان در سالن شهید انصاری استانداری با اشاره به اهمیت برگزاری مستمر جلسات این شورا، اظهار کرد: این جلسات برای تبادل نظر و تصمیم گیری درباره مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش است.

وی از راه اندازی هنرستان نساجی در استان گیلان به دلیل استقبال دانش آموزان خبر داد و گفت: بارش برف مشکلاتی را برای برخی از مدارس فرسوده استان گیلان ایجاد کرده که نیازمند بررسی و بازسازی این بناها هستیم.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه به در روزهای آینده آمار دقیقی از میزان خسارت‌ها اعلام خواهد شد، افزود: نیازمند بازسازی و مرمت بسیاری از مدارس فرسوده به ویژه مدارس برخی نواحی رشت هستیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه میانگین نمره دانش آموزان گیلان نسبت به میانگین کشوری پایین‌تر است، تصریح کرد: گیلان ۳۸۲۷ واحد آموزشی دولتی و غیرانتفاعی دارد.

جهان آرای با بیان اینکه ۱۵ مدرسه گیلان ۵۰ درصد خسارت دیده‌اند، ادامه داد: نیازمند تأمین بودجه برای مرمت و بازسازی این مدارس هستیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان :

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری :

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم