گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
نوامبر 1, 2012 کد خبر : 14291 خبر ها

رئیس کل دادگستری گیلان:

هوشیاری مهم‌ترین وظیفه ارکان نظام در جنگ نرم است

هوشیاری مهم‌ترین وظیفه ارکان نظام در جنگ نرم است

گیلانیان : رئیس کل دادگستری گیلان هوشیاری را مهم‌ترین وظیفه ارکان نظام در مقابله با جنگ نرم دانست و فصل‌الخطاب تمام حرکت‌ها و اندیشه‌ها را تبعیت از مقام معظم رهبری و قانون عنوان کرد.

محمد جواد حشمتی در مراسم اختتامیه دوره دوم بصیرت غیر تمرکزی پلیس گیلان با تبریک عید ولایت و امامت، انقلاب ایران را یک پدیده نو ظهور و عملی غافلگیرانه برای شرق و غرب دانست.

وی اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری معجزه‌گونه امام خمینی (ره) موجب زنده کردن اسلام ناب علوی در ایران شد و همین امر ریشه تمام دشمنی‌های نظام سلطه با ایران اسلامی شده است.

رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به اینکه اکنون رقابت قدرت‌های بزرگ با ایران در قالب جنگ نرم و جنگ فرهنگی است، ابراز کرد: دشمن در این بخش تلاش و برنامه‌ریزی می‌کند تا نظام را به سقوط بکشاند.

وی به تبیین ویژگی‌های جنگ نرم پرداخت و اذعان کرد: مزایای جنگ نرم برای قدرت‌های بزرگ در این است که خاموش، بدون سر و صدا و از هزینه کمی برخوردار است.

به گفته حشمتی، دشمن با جنگ نرم روی ذهن و فکر و قلب مخاطب خود کار می‌کند و از شگردها، فنون و تکنیک‌هایی استفاده می‌کند که برای مخاطب جاذبه دارد.

وی با تصریح بر اینکه دشمن در صدد وجاهت دادن به کار خود است، متذکر شد: در جنگ نرم از خشونت خبری نیست و دشمن قیافه حق به جانب به خود گرفته و برنامه‌ریزی او در این حوزه بلند مدت بوده و انگشت روی ارزش‌ها گذاشته تا آنها را در جامعه کمرنگ کند.

این مسئول هوشیاری را مهم‌ترین وظیفه ارکان نظام در مقابله با جنگ نرم دانست و فصل‌الخطاب تمام حرکت‌ها و اندیشه‌ها را تبعیت از مقام معظم رهبری و قانون عنوان کرد.

وی یادآور شد: همه باید به عمق شیطنت‌های دشمن پی ببرند و در شرایط کنونی حفظ وحدت بین تمام ساختارهای نظام از موارد ضروری جامعه است.

منبع – فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی