پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ Thursday, 19 July , 2018
تیر ۲۱, ۱۳۹۷ کد خبر : 67788 خبر ها

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان :

“هیئت‌های نظارت بر تخلفات صنفی” در گیلان تشکیل می‌شود

“هیئت‌های نظارت بر تخلفات صنفی” در گیلان تشکیل می‌شود

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: هیئت‌های نظارت بر تخلفات صنفی جهت بررسی مشکلات و تخلفات احتمالی در استان گیلان تشکیل می‌شود.

فرهاد دلق‌پوش ظهر امروز در جلسه کمیسیون نظارت استان گیلان با اشاره به اینکه هوشیاری مردمی در شرایط کنونی اساس مقابله با فضای ایجاد شده در حوزه اقتصاد است اظهار داشت: مدیریت و مهارت تورم تنها بر عهده یک دستگاه نظارتی نیست.

رئیس کمیسیون نظارت استان گیلان با بیان اینکه مدیریت تورم در شرایط اقتصادی موجود، اتحاد و انسجام کلیه اعضای کمیسیون نظارت و کارگروه تنظیم بازار استان گیلان را می‌طلبد خاطرنشان کرد: کمیسیون نظارت استان گیلان جایگاه نظارتی مهم و اثرگذاری را در استان دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با تاکید بر اینکه کمیسیون نظارت امانتدار بازار و مردم است تصریح کرد: با توجه به مسئولیت مهم و اثرگذار این کمیسیون، تصمیمات باید با قضاوت عادلانه متکی بر قانون و واقعیت گرفته شود.

وی از رویکرد ابزاری برخی از افراد در راستای حضور در تشکیلات اصناف شهرستان‌ها انتقاد کرد و گفت: در گیلان کسی حق سوء‌استفاده از جایگاه قانونی و استفاده ابزاری از بازار را ندارد و به طور حتم این افراد بدون مماشات خلع شده و به دستگاه قضایی جهت برخورد قانونی معرفی می‌شوند.

رئیس کمیسیون نظارت استان گیلان با بیان اینکه بازار نباید دستخوش تصمیمات فردی شود و حفظ آرامش و نظم بازار به ‌صورت منطقی یک امر واجب است تاکید کرد: درک شرایط حاکم بر بازار و تاثیر آن در کنترل و نظارت بر مبادی تولید و توزیع بسیار مهم و حائز اهمیت است.

دلق‌پوش با تاکید بر اینکه شرایط کنونی اقتصادی کشور متاثر از تحولات سیاسی است و دشمنان از درگاه اقتصادی درصدد ضربه زدن به نظام هستند تصریح کرد: در شرایط کنونی هوشیاری و همراهی در کنترل بازار تکلیف همگانی دستگاه‌های نظارتی است.

رئیس کمیسیون نظارت استان گیلان با اشاره به اینکه هیئت‌های نظارت بر تخلفات صنفی جهت بررسی مشکلات و تخلفات احتمالی در استان گیلان تشکیل می‌شود افزود: با تشکیل این هیئت‌ها نتایج و بررسی‌ها جهت تصمیم‌گیری و تعیین تکلیف به کمیسیون نظارت ارجاع می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش