گیلانیان
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 6 February , 2023
ژوئن 16, 2013 کد خبر : 19448 خبر ها

نماینده مردم رشت :

هیچ‏کس چنین حضوری را پیش‏بینی نکرده بود

هیچ‏کس چنین حضوری را پیش‏بینی نکرده بود

گیلانیان :نماینده رشت گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات بالاتر از تصور همه مسئولین جامعه بوده است و هیچ‏کس چنین حضوری را پیش‏بینی نکرده بود .

جبار کوچکی‏نژاد گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات بالاتر از تصور همه مسئولین جامعه بوده است و هیچ‏کس چنین حضوری را پیش‏بینی نکرده بود .

وی ادامه داد: با توجه به حساس بودن این برهه از انتخابات خوشحالیم که مردم همیشه در صحنه و غیور ایران اسلامی بار دیگر حماسه آفریدند و امید دشمنان را ناامید کردند و با حضور گسترده خود مشتی محکم بر دهان استکبار زدند .

وی با قدردانی از همه مردمی که چنین حماسه‏ای  خلق کردند، افزود: نظام جمهوری اسلامی بر پایه آرای مردم بنا نهاده شده است و انتخابات در ایران با سلامت و امنیت خاصی برگزار می‏شود، در ۲۴ خرداد بزرگترین انتخابات نظام جمهوری را در تاریخ کشور شاهد بودیم که حضور مردم نشان از رضایت و اعتمادشان نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران دارد .

کوچکی‏نژاد اظهار کرد: حضور همه مردم در انتخابات نقش اساسی در سرنوشت ایران دارد و این حضور همه جانبه حرف‏های زیادی را برای جهانیان خواهد داشت و یقین داریم که این حضور پشت دشمن را خواهد لرزاند .

وی متذکر شد: ۸۰ درصد مرم شهرستان رشت در انتخابات حضور داشته‏اند و من از همه مردم که آبروی کشور و نظام را حفظ کردند تشکر و قدردانی می‏کنم و از مردم رشت که همیشه مصلحت نظام را در اولویت برنامه‏های خود قرار دادند تشکر می‏کنم .

نماینده رشت از همه مردم خواست تا به آمار رسمی توجه کنند و به شایعات هیچ توجهی نداشته باشند و همچنین خوشحالی خود را با همان آرامشی که در انتخابات نشان دادند بروز دهند و بعد از اعلام نتایج نیز با آرامش و حفظ امنیت در جامعه رفتار کنند./منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

  • آرمین آبرار رشتی

    شما نماینده مردم شهری هستید که اکثریت مطلق آراش به حسن روحانی بود.در حالی که شما نمایندگان این شهر از فرد یا افراد دیگر حمایت کردید.آیا اگر اصلاح طلبان هم در انتخابات مجلس حضور می داشتند باز هم شما نماینده مردم میشدید؟؟؟؟ خودمونی بگم،آیا رای می آوردید؟؟؟؟؟
    پس آقای جبار!!! شما نماینده ما نیستید…

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی