تبلیغ
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ Tuesday, 25 September , 2018
اسفند ۹, ۱۳۹۶ کد خبر : 65747 خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان :

هیچ دولتی از افکار و ایده‌های بسیجیان استفاده نکرد

هیچ دولتی از افکار و ایده‌های بسیجیان استفاده نکرد

گیلانیان : عبدالله‌پور با تأکید بر اینکه تعدد طرح‌ها در سپاه تعیین‌کننده الگویی برای رفع مشکلات است گفت: هیچ دولتی حاضر نشده تا از افکار و ایده‌های بسیجیان در بخش‌های مختلف استفاده کند.

سردار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در یازدهمین دوره مجمع عالی بسیج استان گیلان در سالن اجتماعات ناجا در رشت با اشاره به مشکلات و موانع در مسیر تعالی انقلاب اسلامی اظهار کرد: مشکلات در کشور انباشت شده‌اند و باید صدها برابر کار و تلاش بشود تا همه ارکان این انقلاب، اسلامی شود.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام هزاران نقشه سنگین برای نظام می‌کشند افزود: نقشه‌های دشمنان جز با توجهات خداوند، نگاه امام زمان (عج) و منویات رهبر انقلاب قابل‌عبور نیست.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به هشدار رهبر انقلاب درباره مسئله نفوذ و آسیب‌های آن به انقلاب اسلامی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) سال‌ها زحمت کشیدند و جاسوس‌ها را از چرخه تصمیم‌گیری دور کردند.

عبدالله‌پور با بیان اینکه حقیقت بسیجیان به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی شبیه افسانه است افزود: بسیجیان گل سرسبد این مملکت هستند که بدون هزینه و حتی با هزینه شخصی خود انقلاب را حفظ می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان ثابت کرده‌اند که از امت زمان رسول‌الله (ص) نیز بهتر هستند گفت: در حوادث و اغتشاشات اخیر حرارت و تشنگی جهاد در بین بسیجیان نشان داد که در رابطه با تهدیدات خارجی علیه انقلابشان با هیچ‌کس تعارف ندارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: ملت ایران ازجمله بسیجیان با امامشان عهد بسته‌اند و از تاریخ درس گرفته‌اند که تا آخر خواهند ماند و از اهداف انقلاب کوتاه نخواهند آمد.

عبدالله‌پور با تأکید بر اینکه تعدد طرح‌ها در سپاه تعیین‌کننده الگویی برای رفع مشکلات است گفت: هیچ دولتی حاضر نشده تا از افکار و ایده‌های بسیجیان در بخش‌های مختلف استفاده کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

سخنی با استاندار گیلان:

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!

تأملی موشکافانه بر تغییرات «قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان»؛

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!