یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ Sunday, 24 June , 2018
اسفند ۹, ۱۳۹۶ کد خبر : 65747 خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان :

هیچ دولتی از افکار و ایده‌های بسیجیان استفاده نکرد

هیچ دولتی از افکار و ایده‌های بسیجیان استفاده نکرد

گیلانیان : عبدالله‌پور با تأکید بر اینکه تعدد طرح‌ها در سپاه تعیین‌کننده الگویی برای رفع مشکلات است گفت: هیچ دولتی حاضر نشده تا از افکار و ایده‌های بسیجیان در بخش‌های مختلف استفاده کند.

سردار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در یازدهمین دوره مجمع عالی بسیج استان گیلان در سالن اجتماعات ناجا در رشت با اشاره به مشکلات و موانع در مسیر تعالی انقلاب اسلامی اظهار کرد: مشکلات در کشور انباشت شده‌اند و باید صدها برابر کار و تلاش بشود تا همه ارکان این انقلاب، اسلامی شود.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام هزاران نقشه سنگین برای نظام می‌کشند افزود: نقشه‌های دشمنان جز با توجهات خداوند، نگاه امام زمان (عج) و منویات رهبر انقلاب قابل‌عبور نیست.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به هشدار رهبر انقلاب درباره مسئله نفوذ و آسیب‌های آن به انقلاب اسلامی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) سال‌ها زحمت کشیدند و جاسوس‌ها را از چرخه تصمیم‌گیری دور کردند.

عبدالله‌پور با بیان اینکه حقیقت بسیجیان به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی شبیه افسانه است افزود: بسیجیان گل سرسبد این مملکت هستند که بدون هزینه و حتی با هزینه شخصی خود انقلاب را حفظ می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان ثابت کرده‌اند که از امت زمان رسول‌الله (ص) نیز بهتر هستند گفت: در حوادث و اغتشاشات اخیر حرارت و تشنگی جهاد در بین بسیجیان نشان داد که در رابطه با تهدیدات خارجی علیه انقلابشان با هیچ‌کس تعارف ندارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: ملت ایران ازجمله بسیجیان با امامشان عهد بسته‌اند و از تاریخ درس گرفته‌اند که تا آخر خواهند ماند و از اهداف انقلاب کوتاه نخواهند آمد.

عبدالله‌پور با تأکید بر اینکه تعدد طرح‌ها در سپاه تعیین‌کننده الگویی برای رفع مشکلات است گفت: هیچ دولتی حاضر نشده تا از افکار و ایده‌های بسیجیان در بخش‌های مختلف استفاده کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش