گیلانیان
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ Tuesday, 24 May , 2022
دسامبر 10, 2021 کد خبر : 82732 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

استاندار گیلان :

هیچ عذری را برای کوتاهی در جذب سرمایه‌گذاری نمی‌پذیرم

هیچ عذری را برای کوتاهی در جذب سرمایه‌گذاری نمی‌پذیرم

گیلانیان » استاندار گیلان افزایش ظرفیت تولید در راستای اشتغال‌زایی را یک ضرورت است و گفت: هیچ عذری از مدیران برای کوتاهی در پذیرش و جذب سرمایه‌گذاری پذیرفته نیست.

اسدالله عباسی پیش از طهر امروز در جلسه شورای اداری‌ و بررسی مشکلات شهرستان لنگرود با تاکید بر لزوم حضور میدانی مسئولان در میان مردم اظهار داشت: حضور در میان مردم و بازدید میدانی از مشکلات امری ضروری است که کارگزاران دولت باید آن را وجه همت خود قرار دهند.

استاندار گیلان با بیان اینکه در سایه همدلی، مدیران باید خدمات شایسته به مردم ارائه دهند و پای درد و دل آنان بنشینند خاطرنشان کرد: آحاد جامعه باید بتوانند بی‌واسطه درد و دل‌هایشان را با مسئولان در میان بگذارند.

عباسی با ابراز تاسف از معطل ماندن‌ برخی پروژه‌هایی که یک دهه قبل کلنگ‌زنی شده و با بیان اینکه نباید شاهد حیف و میل بیت‌المال باشیم تصریح کرد: انجام‌ کار شبانه‌روزی و سرعت در ارائه خدمات به مردم، مصداق مدیریت جهادی و انقلابی است.

وی با تاکید بر لزوم افزایش کیفیت خدمات به آحاد جامعه و با بیان اینکه با مدیرانی که کارهای محوله را به موقع به مردم تحویل ندهند مطابق با قانون برخورد می‌کنیم افزود: باید از حداکثر ظرفیت برای خدمات شایسته به مردم بهره ببریم.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به مشکلات شهرستان لنگرود که امروز از بخشی از آن‌ها بازدید کرد خاطرنشان کرد: انتظار ما از مدیران مربوطه این است که با همت و کار جهادی نسبت به رفع مشکلات این شهرستان، اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند.

عباسی با بیان اینکه هیچ عذری از مدیران برای کوتاهی در پذیرش و جذب سرمایه‌گذار پذیرفته نیست عنوان کرد: از ابتدای حضور در گیلان به عنوان استاندار پنجره واحد سرمایه‌‌گذاری برای تسهیل در جذب سرمایه‌گذاران با رویکردی جدید گشوده شده است.

استاندار گیلان خواستار هر چه سریع‌تر طرح جامع بندر چمخاله‌ شد و افزود: افزایش ظرفیت تولید در راستای اشتغالزایی یک ضرورت است لذا تاکید می‌کنم کشاورزی در لنگرود به عنوان مزیت نسبی این شهرستان بایستی فعال و صنعت ابریشم نیز احیا شود.

عباسی با بیان اینکه نباید هیچ مدیری در شهرستان، بدون هماهنگی استانی تغییر کند افزود: مدیرانی که از نظر شاخص‌های ارزیابی‌ مدیرتی‌ در وضعیت مطلوبی هستند به کار خود ادامه دهند البته تغییر مدیران در راستای سیاست‌های دولت امری بدیهی است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد