گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
نوامبر 22, 2012 کد خبر : 14933 خبر ها

معاون ارتباطات حوزوی دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت :

واقعه عاشورا آموزه های قرآن را به عنوان راهی برای سعادت جامعه معرفی کرد

واقعه عاشورا آموزه های قرآن را به عنوان راهی برای سعادت جامعه معرفی کرد

گیلانیان : حجت الاسلام و المسلمین ˈاحمد مرویˈ شامگاه چهارشنبه در مراسم سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با بیان این مطلب افزود: واقعه عاشورا از بروز هرگونه بدعت و انحراف در دین مبین اسلام جلوگیری کرد.

وی عفو و گذشت را از دیگر پیام های نهضت کربلا دانست و اظهار کرد: پذیرفتن توبه حر بن یزید ریاحی با تمام خطاها و اشتباهات گذشته اش، جلوه ای از روحیه گذشت و جوانمردی امام حسین (ع) است.

معاون ارتباطات حوزوی دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ضرورت تاسی هرچه بیشتر از پیام های واقعه عاشورا در قالب اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر، جهاد در راه خدا، گذشت و ایثار و دفاع از مبانی دین خدا تاکید کرد.

حجت الاسلام مروی ادامه داد: اینگونه خصایص، زمینه تعالی جامعه اسلامی و نزدیکی به خدا را فراهم ساخته و رشد و کمال انسانی را برای همگان میسر می کند.

مراسم سوگواری شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) شامگاه چهارشنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین ˈاحمد مرویˈ معاون ارتباطات حوزوی دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیت نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت آغاز شد و به مدت ۷ روز ادامه دادرد . / منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی