گیلانیان
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ Saturday, 28 January , 2023
آگوست 16, 2012 کد خبر : 11568 خبر ها

در پي انتشار نامه واردات 50 هزار تن برنج رخ داد :

واکنش تبذیری استاندار گیلان علیه برخی پایگاه های اطلاع رسانی !

واکنش تبذیری استاندار گیلان علیه برخی پایگاه های اطلاع رسانی !

اختصاصی گیلانیان : در پی انتشار نامه استانداری گیلان به وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر درخواست صدور مجوز واردات ۵۰ هزار تن برنج و ارز مورد نیاز برای تعاونی مرزنشینان گیلان و انتشار نامه مذکور در پایگاه های اطلاع رسانی با عث واکنش تبذیری استاندار گیلان علیه پایگاه های منتشر کننده شد .

مهدی سعادتی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا در رشت با تاکید بر این که این گونه نامه‌ها متعلق به ستاد تدابیر ویژه اقتصادی برای ذخیره سازی کل نظام است و برای این بخش نیست که شامل چند قلم اساسی است، اظهار داشت:  آنهایی که این کار را کرده اند، پیگیری قانونی می شود.

وی خاطر نشان کرد: روز گذشته در جلسه مشترک استاندار و نمایندگان مردم گیلان در مجلس با وزیر جهاد کشاورزی مصوب شد واردات هرگونه برنج ۱۰۰درصد ممنوع است.

سعادتی تاکید کرد: آنانی که این نامه را منتشر کرده‌اند و به دنبال غوغا سالاری هستند، پیگرد قانونی خواهند شد ”  !!؟؟

اخبار مرتبط

نظرات

 • با سلام همانطور که میدانید جناب استاندار حتما زیر کولر نشسته اند و از گرمای ۴۰درجه ای که کشاورزان عزیز و زحمتکش با خون و دل جهت برداشت برنج زحمت میکشند خبر ندارند و در این موقع از سال به فکر ذخایر نظام افتاده اند انهم از طریق مرزنشینان. براستی تا کی باید حق و حقوق کشاورزان اینگونه پایمال گردد ایا نمایندگان گیلان به فکر کشاورزان هستند اگر هستند چرا تا کنون ولو به اشتباه یا هر چیز دیگر که اقای استاندار ذکر کردند و مهر محرمانه هم ندارد انهم در بدترین موقعیت زمانی هیچ موضعی از خودشان مطرح نکردند؟چرا اصل نامه را تکذیب یا حتی پوزش نخواستند ایا چشمانی باز به فکر منافع استان و مردم نجیب ان هست ؟ اگر هست پس صدایشان چرا شنیده نمیشود؟

 • اولا واردات برنج در زمان برداشت کاملا خلاف قانون بود که امسال دولت طبق معمول این خلاف را انجام داد . ثانیا معلوم نبود استاندار …است که نسبت به واردات برنج به موازات دولت اقدام نماید بعد هم که مطلع شد چه گافی کرده دست پیش گرفت تا پس نیفتد و به شعور مردم گیلان … میکند و بجای عذر خواهی فریاد … … میزند واعلام میکند : واردات برنج ممنوع شد ! یکی نیست به این آقا بگوید اصلا ممنوع بود و شما چرا دارید وارد می نمایید ؟
  آفرین بر تک نماینده شجاع گیلان ، آقای مهندس جعفرزاده که خارج از زد و بندهای سیاسی وظیفه شرعی و قانونی خودش را انجام میدهد و به وزیر کشور اخطار داده است تا این آقا دست پاچه شده و این حرفهارا زده است .

 • من واقعا دچار تناقض شدم!
  بالاخره استاندار غیربومی ما دستور واردات دادن یا دستور جلوگیری از واردات…؟

 • چرا تهمت میزنید؟؟
  استاندار مگه نماینده مجلس است که از مردم بترسد یا بخواهد گاف بدهد؟؟
  تا اونجا که بنده خبر دارم از منبع آگاه همون باند های ثروت مند کاخ نشین گیلانیمون بودند که اینکار هارو کردند و خواستند با وارد کردن برنج خارجی برنج هامون رو با قیمت پایین و ضرر بخرن
  مثل حکایت آقای م.ا بانگهداشتن ترانزیت مرغ روی آب قیمت مرغ بالا کشید. . .

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی