گیلانیان
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 27 November , 2022
ژوئن 10, 2021 کد خبر : 81820 جدیدترین های صفحه اول خبر ها مقالات سایت

حسین لطفی - مدیر مسئول

واکسیناسیون کرونا در گیلان از کنترل خارج شد !؟

واکسیناسیون کرونا در گیلان از کنترل خارج شد !؟

اختصاصی گیلانیان : به گزارس خبرگزاری مهر آبتین حیدرزاده  پیش از ظهر روز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: “در حال حاضر وضعیت کرونا در استان گیلان با ثبات است. !?”

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین اعلام کرد : “یکی از دلایل کندی واکسیناسیون کرونا در گیلان واکسیناسیون تعداد زیادی از افرادی که بدون ثبت نام و نوبت دهی به مراکز مراجعه کرده اند به جهت عدم ایجاد نگرانی و آزردگی واکسینه کردیم” !؟

اگرچه اقای معاون در این شرایط حساس به صراحت بر خطا و ضعف مدیریت خود اعتراف کرد ولی از انجام کار اساسی که استعفا باشد امتناع کر و در حقیقت با عذر خواهی ، به عذر بدتر از گناه متوسل شد !

مدیری که به صراحت به ناتوانی خود اعتراف می کند چگونه می تواند در مسندی که با جان مردم سر و کار دارد باقی بماند؟

البته این سوالی است که آقای رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان باید پاسخ دهد و معلوم کند عمل معاون وی چقدر در ایجاد تزلزل در روحیه افراد ۷۰ سال به بالای گیلان که ثبت نام کردند و در انتظار پیامک ستاد کرونا روزشماری می کنند آسیب وارد کرده و درفشانی آقای معاون بهداشتی ایشان چه لطمه ای به ایمنی آنان وارد می نماید .

جای سوال است اگر قرار بودافراد  فله ای واکسینه شوند چه لزومی داشت افراد با تقسیم گروه سنی پلکانی برای واکسیناسیون ثبت نام کنند ؟  براستی واکسینه شدگان خارج از ضوابط عبوری و هجومی بودند یا خواص و از ما بهتران بودند ؟ گناه آن عده ای که تابع قانون شدند و به متولیانی چون جناب معاون اعتماد کردند تا عدالت را اجرا کنند، چیست ؟ از کجا معلوم این قصه تکرار نشود ؟ یعنی با عذرخواهی مشکل ثبت نام شدگان حل شد ؟ شاید به زعم آقای معاون عذرخواهی فقط برای دعوا و مرافعه یا تصادف نیست حتما برای بازی با جان و روحیه و روان اجتماع هم هست !

از کجا معلوم ناتوانی آقای معاون در مدیریت واکسیناسیون همچنان ادامه نداشته باشد ؟ شما حق افراد زیادی را ضایع کردید حالا با یک عذر خواهی می خواهید سر و ته قضیه را ببندید ؟!

صد البته جا دارد از رقت قلب جناب معاون تشکر شود که از “نگرانی و آزردگی” افراد فراقانون سوال برانگیز چنان متاثر شدند که اختیار از کف دادند و دلواپسی منتظران پیامک کرونایی را نادیده گرفتند !؟ رقیق القلبی هم خودش حکایتی دارد !

بدون شک آقایان اطبا از تاثیر روحیه در کنترل و مبارزه با بیماری مطلع و اثرات یاس و ناامیدی در تضعیف جسم و تقلیل بنیه دفاعی بدن در مقابله با بیماری وقوف کامل دارند ، احتمالا تایید می کنند عمل معاونت درمان علوم پزشکی گیلان مصداق بارز ایجاد یاس و ناامیدی و به تبع تضعیف جسم و تقلیل بنیه دفاعی بدن مردم است که ریاست دانشگاه علوم پزشکی باید برای آن چاره اندیشی و معلوم کند با عمل آقای معاون : وضعیت کرونا در استان گیلان با ثبات است !? .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد