گیلانیان
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ Wednesday, 8 February , 2023
دسامبر 3, 2012 کد خبر : 15102 خبر ها

در نشست خبری دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی

واکنش ولایتی به اظهارات کلینتون

واکنش ولایتی به اظهارات کلینتون

گیلانیان : دبیر مجمع جهانی بیداری اسلامی در واکنش به اظهارات کلینتون مبنی بر مذاکره مستقیم ایران و آمریکا سکوت کرد.
علی اکبر ولایتی، دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در نشست خبری که صبح امروز در حوزه هنری تهران داشت در پاسخ به سئوال خبرنگاری که درباره اظهارات کلینتون، وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر اینکه آمریکا آمادگی مذاکره مستقیم با ایران را دارد، سئوال کرد از پاسخ به این سئوال خودداری کرد.
ولایتی گفت که سئوالات باید در راستای بیداری اسلامی باشد چون این جلسه مربوط به همایش اساتید و بیداری اسلامی است و بنده هر چه فکر می کنم ارتباطی بین خانم کلینتون و بیداری اسلامی نمی بینم.
در ادامه این نشست البته خبرنگار الجزیره که از ابتدای نشست حضور نداشت، مجدا سئوال مربوط به اظهارات کلینتون را تکرار کرد که ولایتی باز هم از پاسخ دادن امتناع کرده و گفت: ظاهرا شما در ابتدای جلسه نبوده اید. دوستان دیگر هم سئوال را مطرح کردند و گفتیم که ارتباطی به موضوع بیداری اسلامی ندارد.
همچنین دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی خطاب به خبرنگار الجزیره گفت که شما الجزیره هستید و می توانید درباره اتفاقاتی که در قطر یا کشورهای دیگر درباره بیداری اسلامی رخ داده سئوال کنید.
بر اساس این گزارش در پایان نشست نیز تعدادی دیگر از خبرنگاران از علی اکبر ولایتی درباره مذاکره مستقیم ایران و آمریکا و اظهارات کلینتون سئوال کردند و با توجه به پایان نشست بیداری اسلامی خواستار پاسخگویی وی شدند که ولایتی باز هم پاسخ نداد./مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی