تبلیغ
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ Wednesday, 21 November , 2018
بهمن ۱۲, ۱۳۹۶ کد خبر : 65185 خبر ها

نماینده مردم رودبار در مجلس :

وجود اختلاس‌های پیاپی بیانگر ضعف ابزارهای نظارتی است

وجود اختلاس‌های پیاپی بیانگر ضعف ابزارهای نظارتی است

گیلانیان : نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی وجود اختلاس‌های پیاپی در کشور را نشانه ضعف دستگاه‌های نظارتی برشمرد و گفت: منتسب کردن اختلاس در وزارت نفت به دولت‌ها غیرمنطقی نیست.

منوچهر جمالی با اشاره به اختلاس ۱۰۰ میلیارد تومانی در وزارت نفت اظهار کرد: وجود اختلاس‌های پیاپی در کشور قلب ملت ایران را نگران کرده است.

وی با بیان اینکه اشاعه فرهنگ اختلاس جامعه را از مسیر اصلی دور می‌کند افزود: باید همه دستگاه‌های کشور با مسئله اختلاس مقابله کنند و به‌صورت جدی در مقابل زیاده‌خواهی‌ها بایستند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تمام وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های مسئول باید ناظر بر عملکرد و رفتار کارکنان و مدیران پایین‌دستی خود باشند گفت: همه باید با تقویت نظارت بر دستگاه‌ها شرایط را برای سالم کار کردن را فراهم کنند.

جمالی با تأکید بر کار کردن صادقانه و از روی مسئولیت‌پذیری تمامی مدیران و مسئولان کشور در نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: همه باید برای خدا و مردم کار کنند تا کشور از پیچ‌وخم‌های بحرانی به شکوفایی و رشد برسد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت بابیان اینکه وجود اختلاس‌ها در کشور نشان‌دهنده کم‌کاری و بی‌توجهی است افزود: اگر در کشور ابزارهای نظارتی تقویت شوند و استقلال خود را حفظ کنند تمامی مشکلات و مفاسد ریشه‌کن خواهند شد و مردم به آرامش می‌رسند.

وی با تأکید بر اینکه هیچ فرقی نمی‌کند کم‌کاری‌ها در کدام دولت بوده و ریشه اختلاس در وزارت نفت به کدام دوره منتسب است بیان کرد: ازنظر من هیچ فرقی در بین دولت‌ها نمی‌کند بلکه اختلاسی در یک وزارت خانه نظام جمهوری اسلامی ایران رخ‌داده و این در حالی هست که مردم برای خرید یک قرص نان خود مشکل‌دارند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه موضوع اختلاس مهم است و ربط دادن آن به این دولت و یا دولت غیرمنطقی است گفت: هدف این است که ابتدا جلوی این اختلاس و جیره‌خواری‌ها گرفته شود و ثانیاً اگر اختلاسی در کشور رویداد با آن به‌صورت جدی مقابله شود.

جمالی با بیان اینکه وجود اختلاس در کشور جمهوری اسلامی ایران پذیرفتنی نیست افزود: مسئولان نظام باید بدانند ایران یک کشوری به نام جمهوری اسلامی است و فرزندانش برای حفظ و اعتلای آن در کشورهای دیگر در مقابل متجاوزانش می‌ایستند و باید همچون مدافعان حرم از حیثیت و تمامیت این انقلاب دفاع کنند.

وی با بیان اینکه منتسب کردن اختلاس در وزارت نفت به این ‌و آن پذیرفتنی نیست گفت: در مقطعی از زمان اختلاسی در نظام جمهوری اسلامی ایران رقم خورده و همه باید در شرایطی که مردم گرفتار هستند تلاش کنند تا جلوی این نوع مفاسد گرفته شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

راه‌اندازی ۱۷دفتر الکترونیک قضایی در شهرهای گیلان/۷شهر دفتر ندارد

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری گیلان :

راه‌اندازی ۱۷دفتر الکترونیک قضایی در شهرهای گیلان/۷شهر دفتر ندارد

ساماندهی آب‌‌بندان‌های گیلان به مدیریت قوی نیاز دارد

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس :

ساماندهی آب‌‌بندان‌های گیلان به مدیریت قوی نیاز دارد

برنامه مدونی برای اداره شهر رشت وجود ندارد

مدیر دپارتمان مدیریت شهری :

برنامه مدونی برای اداره شهر رشت وجود ندارد

گیلان دومین تولید کننده ماهیان گرمابی در کشور است

معاون توسعه آبزی‌پروری شیلات گیلان :

گیلان دومین تولید کننده ماهیان گرمابی در کشور است