گیلانیان
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ Monday, 26 July , 2021
ژوئن 18, 2020 کد خبر : 78884 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده مردم رشت در مجلس :

وجود تنها یک بیمارستان تأمین اجتماعی پاسخگوی نیازهای مردم رشت نیست

وجود تنها یک بیمارستان تأمین اجتماعی پاسخگوی نیازهای مردم رشت نیست

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس گفت: وجود تنها یک بیمارستان تأمین اجتماعی پاسخگوی نیازهای مردم رشت نیست و زیرساخت‌های بخش درمان باید ارتقاء یابد.

محمدرضا احمدی سنگر صبح امروز در مراسم افتتاحیه نخستین کاشت حلزونی شنوایی استان گیلان در رشت اظهار داشت: گیلان یک استان‌ توریست‌پذیر است و دارای ظرفیت‌های مختلفی بوده که باید از آن‌ها به نحو احسن استفاده شود و زیرساخت‌های بخش درمان نیز ارتقاء یابد.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه زیرساخت‌های درمانی استان گیلان خوب نیست تصریح کرد: تنها یک بیمارستان تامین اجتماعی در رشت وجود دارد از این رو نیاز است که برای رشد و ارتقاء مراکز درمانی تامین اجتماعی‌ و بیمارستان‌ها در سراسر استان همگی پای کار باشند.

دیگر نماینده مردم رشت در مجلس نیز در این مراسم افتتاح نخستین مرکز کاشت حلزون شنوایی در گیلان را یک هدیه خوب به مردم استان عنوان کرد و افزود: با توجه به ظرفیت‌های خوب علمی گیلان می‌توانستیم در حوزه پزشکی شاهد اتفاق‌های بهتری باشیم و مسیر طولانی برای رفع مشکلات و رفع نواقص حوزه درمانی استان داریم.

سید علی آقازاده با اشاره به اینکه علاوه بر کرونا، بیماری‌های گوارشی و انواع بیماری‌های دیگر نیز در گیلان وجود دارد بیان کرد: در بخش درمانی بسیار آسیب داشتیم و خسارت‌های زیادی را متحمل شدیم و سرانه فضاها و تخت‌های درمانی در گیلان نیازمند توجه بیشتر است و با توجه به آنکه مشکلات بخش درمان در جامعه قابل مشاهده است لذا باید نواقص را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه باید با تمام توان برای کمک به تمام حوزه‌های مدیریتی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان و خدمت به مردم تلاش کنیم خاطرنشان کرد: همین عمل خداپسندانه و انقلابی راه‌اندازی نخستین مرکز کاشت حلزونی شنوایی در استان گیلان بسیار اهمیت دارد و از کسانی‌که برای راه‌اندازی این بخش در گیلان زحمت کشیدند تشکر می‌کنیم.

نماینده دیگر مردم رشت در مجلس نیز در این مراسم ضمن تقدیر از کسانی که در راه‌اندازی این بخش موثر بودند اظهار داشت: علوم‌ پزشکی با همه موانع و مشکلات تلاش کرد تا بحران کرونا را مدیریت کند البته کرونا باعث شد تا ضعف‌های موجود در بخش درمان، علوم پزشکی و تجهیزات پزشکی خود را نشان دهد.

جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به مشکلات و کمبود‌های حوزه بهداشت و تجهیزات گیلان تصریح کرد: انتظار داریم که یک مرکز مختص کاشت حلزون شنوایی با تجهیزات کامل در گیلان داشته باشیم و فقط به بیمارستان امیرالمومنین اکتفا نشود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد