گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
آگوست 20, 2011 کد خبر : 2493 خبر ها

شنیده ها و خبرهای انتخاباتی :

ورود جدی سردار علیزاده به کارزار انتخابات مجلس نهم

ورود جدی سردار علیزاده به کارزار انتخابات مجلس نهم

اختصاصی گیلانیان : با راه اندازی وبلاگ هوادران منتسب به سردار علیزاده دبیرسابق ستاد امربه معروف ونهی از منکر استان  و جانشین سابق سپاه قدس گیلان ورود این چهره اصولگرا به رقابتهای انتخابات مجلس جدی تر از گذشته شده است. در سخن آغازین این وبلاگ باعنوان «اخبار سردار علیزاده-وبلاگ منتسب به سردار علیزاده درانتخابات مجلس نهم» آمده است:« این وبلاگ همانطور که  از عنوانش پیداست .فقط منتسب به سردار علیزاده است.وسعی میکند اخبار در مورد ایشان را در استان بالاخص شهرستانهای رشت ورودسر در اختیار شما قرار دهد.»

همچنین در خبردیگردر این وبلاگ در بخش پاسخ به شایعات آمده است:

«اخیرا طی شایعاتی شنیده شده است .که برخی افراد اعلام نموده اند سردار علیزاده نامزدی خود برای انتخابات مجلس شورای اسلامی را از حوزه انتخابیه رودسر اعلام نموده اند. بدین وسیله اعلام می نمائیم که ایشان همچنان در حال بررسی شرایط انتخابات در دو شهرستان رشت  و رودسر بوده و نظر نهایی ایشان در آینده ای نزدیک از منابع مطمئن از جمله همین وبلاگ خبری و تحلیلی به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید.»

به نظر میرسد جلوگیری از ریزش آرای اصولگرایان در رشت و اینکه رودسر زادگاه سردار علیزاده است انگیزه های خوبی باشد تاوی برا ی شرکت در حوزه اتخابیه شرق گیلان تمایل بیشتری داشته باشد.اما عدم تصمیم گیری حریف قدری همچون روح الله قهرمانی چابک برای شرکت از رشت یا رودسرتصمیم گیری نهایی سردار علیزاده را به تاخیر انداخته است.

از نکات جالب این وبلاگ تازه متولد شده پاسخ به نظرات یکی از خوانندگان است که نوشته بود: «طبق فرمایش حضرت امام، نظامیان حق دخالت در سیاست را ندارند. لطفاً به سردار بفرمائید که همان سپاه بمانند». پاسخ داده شده بود:« ضمن تقدیر از نظر شما به اطلاع می رسانم که : ایشان از سپاه بازنشسته شده اند  با توجه به همان احساس تکلیفی که در سنگر سپاه بودند اکنون قصد خدمت در سنگر مجلس را دارند شرایط حساس و سرنوشت ساز مجلس نهم بگونه ای است که نیاز به حضور افراد کارآزموده و آبدیده و امتحان داده را بیش از پیش نشان می دهد.»

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی