گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
ژانویه 1, 2016 کد خبر : 44681 خبر ها

ورود سامانه ای سرد به گیلان و احتمال بارش مخلوطی از برف و باران

ورود سامانه ای سرد به گیلان و احتمال بارش مخلوطی از برف و باران

گیلانیان : سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، از ورود سامانه ای سرد و ناپایدار به استان و احتمال بارش مخلوطی از برف و باران در مناطق جلگه ای از فردا (شنبه) خبر داد.

مازیار غلامی بیان کرد: نقشه های پیش یابی بیانگر جوی کم و بیش ناپایدار در منطقه می باشد که پیامد آن وزش باد، مه و بارش باران خواهد بود.

وی ادامه داد: از فردا ( شنبه ) با ورود یک سامانه سرد و ناپایدار، کاهش دما، مه، وزش باد (گاهی شدید)، بارندگی، در برخی مناطق جلگه ای مخلوط برف و باران (ارتفاعات، مناطق سردسیر و دامنه ها بارش برف) مورد انتظار است.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، آسمان امروز استان را ابری، در بعضی ساعات بارندگی پراکنده، گاهی وزش باد عنوان و برای فردا (شنبه) نیز آسمان را ابری و مه آلود، وزش باد (گاهی شدید)، کاهش دما، بارندگی متناوب (ارتفاعات، مناطق سردسیر و دامنه ها بارش برف) در برخی مناطق جلگه ای مخلوط برف و باران پیش بینی کرد.

غلامی بیشینه دمای استان در شبانه روز گذشته را مربوط به منجیل با ۱۶ درجه سلسیوس و کمینه دما را مربوط به ماسوله با یک درجه سلسیوس عنوان کرد.

وی گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته، به ترتیب ۱۱ و هفت درجه سلسیوس بوده است.

وی کمینه دمای فردا در گیلان را نیز با صفر درجه مربوط به دیلمان، جیرنده، ماسوله و ارتفاعات جنوب شرقی و جنوب غربی استان پیش بینی کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد