گیلانیان
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ Sunday, 15 December , 2019
فروردین ۴, ۱۳۹۲ کد خبر : 17809 خبر ها

فرماندار انزلی خبر داد

ورود چشمگیر مسافران نوروزی به انزلی

ورود چشمگیر مسافران نوروزی به انزلی

گیلانیان به نقل از فارس : سعادتمند داودی با بیان این‌که چندین جلسه ستاد نوروزی تاکنون در انزلی برگزار شده است، اظهار داشت: یک جلسه با هتلداران، میهمانپذیرها و افرادی که در بحث گردشگری فعال هستند، برگزار شد تا در ایام نوروز خدمات شایسته‌ای را به مسافران ارائه کنند.
فرماندار انزلی با اشاره به این‌که استقبال مسافران نوروزی از این شهرستان بسیار چشمگیر بوده است، تصریح کرد: در نوروز سال گذشته حدود چهار میلیون نفر گردشگر و مسافر از بندرانزلی دیدن کردند و بیش از ۹۰۰ هزار نفر در این شهرستان اسکان یافتند. وی عنوان کرد: با توجه به شرایط مناسب جوی پیش‌بینی می‌شود نوروز امسال تعداد مسافران نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیرتری داشته باشد.

داودی بندرانزلی را به عنوان یکی از شهرستان‌های توریستی گیلان نام برد و خاطرنشان کرد: انزلی هر ساله پذیرای تعداد بسیار زیادی از مسافران خارجی و داخلی است.

فرماندار انزلی با تصریح بر این‌که تلاش‌های زیادی از نظر زیباسازی محیط ‌های فضای سبز و گردشگری انزلی صورت گرفته است، افزود: نوروز امسال برای میهمانان فرهنگی، مدارس‌ با تجهیزات بیشتر و ظرفیت‌ کامل در نظر گرفته شده است.

این مسئول انزلی را جزو محدود شهرستان‌هایی نام برد که دارای پروژه‌های عمرانی فعال است.

وی خاطرنشان کرد: کنارگذر انزلی، بندر و راه‌آهن جزو پروژه‌های ملی هستند که حرکت ایجاد آن‌ها رو به جلو است.

داودی آمادگی مسئولان شهرستان بندرانزلی برای ارائه خدمات بیشتر به میهمانان نوروزی را اعلام کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

گیلانیان به گزارش فارس : با دستور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه هنرمندان کماکان از پرداخت مالیات به صورت کامل معاف هستند؛ این در حالی است که مالیات حقوق کارگران و کارمندان پیش از پرداخت به آن‌ها از حساب‌شان کسر می‌شود!

سلبریتی‌ها لاکچری