گیلانیان
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ Tuesday, 24 May , 2022
می 22, 2021 کد خبر : 81716 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

جبار کوچکی‌نژاد :

وزارت نفت برای توسعه میادین نفتی توجه بیشتری به متخصصان داخلی داشته باشد

وزارت نفت برای توسعه میادین نفتی توجه بیشتری به متخصصان داخلی داشته باشد

گیلانیان : عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به عدم توسعه میادین مشترک نفتی گفت: وزارت نفت برای توسعه میادین نفتی توجه بیشتری به متخصصان داخلی داشته باشد.

جبار کوچکی‌نژاد درباره عدم توسعه میادین مشترک نفتی اظهار داشت: طبق توافقات ایران می‌تواند سالانه یک میلیون بشکه از میادین نفتی مشترک با کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس برداشت نفت داشته باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه وزارت محاسبات مجلس با بیان اینکه متأسفانه زیرساخت‌های لازم برای این امر فراهم نشد عنوان داشت: همسایگان ما مانند عراق از میادین مشترک نفتی برداشت می‌کنند اما ما به دلیل عدم توسعه میادین نفتی مشترک از این حوزه‌ محروم هستیم.

کوچکی‌نژاد با تأکید بر اینکه باید در این زمینه به متخصصان داخلی نسبت به شرکت‌های بین‌المللی توجه بیشتری داشته باشیم افزود: متأسفانه وزارت نفت در این زمینه عملکرد خوبی نداشت و با تحریم‌های جدید شرکت‌های بین‌المللی نیز کار را رها کرده و اکنون ما با مشکل روبه‌رو هستیم.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به اعتقاد بنده هنوز هم می‌توانیم با توجه بیشتر به متخصصان داخلی برداشت از میادین مشترک نفتی را توسعه داده و از این فرصت‌ها استفاده درست داشته باشیم.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: پرونده دو کارخانه رشت الکتریک و پوشش مورد توجه رئیس قوه قضائیه و پیگیری‌ نمایندگان قرار گرفت و اکنون تعدادی از عواملی که در روند ادامه فعالیت این کارخانجات خلل ایجاد کرده بودند بازداشت شدند.

وی با بیان اینکه قوه قضاییه باید با همین جدیت کار را دنبال و دولت نیز از این فرصت استفاده کند خاطرنشان کرد: وزارت صمت باید در این زمینه ورود و از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی بهره‌گیری کند تا این کارخانجات احیا شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد