گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
مارس 18, 2016 کد خبر : 47025 خبر ها

وزیر صنعت برای یک نفر در یک روز، ۱۴ حکم مسئولیت زد!

وزیر صنعت برای یک نفر در یک روز، ۱۴ حکم مسئولیت زد!

گیلانیان : روزنامه وطن امروز نوشت: محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت در یک حرکت محیرالعقول در یک روز و برای یک نفر ۱۴ حکم تنفیذ کرد!  به گزارش «وطن‌امروز»، نعمت‌زاده در بهمن‌ماه محمدرضا فیاض، سفیر ایران در امارات را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع و امور استان‌های وزارت صنعت برگزید.

فیاض در اول اسفندماه بدون حضور نعمت‌زاده و فقط با حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی معارفه شد اما وزیر صنعت با ۱۴ حکم عجیب و غریب به فیاض نشان داد علاقه‌ و اعتماد بسیاری به معاون جدید خود دارد.

حکم تفویض اختیارات رسیدگی به تخلفات اداری، رئیس کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری، عضو کارگروه راهبری توسعه خدمات الکترونیکی وزارت صنعت، نماینده وزیر در شورای تحول اداری، رئیس کمیته ساختار و فناوری‌های مدیریت، عضو اصلی و رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری، نماینده وزیر در کمیسیون مناقصه، اختیارات ابلاغ ماموریت‌ها، رئیس کمیته مدیریت عملکرد، رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی وزارت صنعت، تفویض اختیارات هزینه و تعهد قانون محاسبات، رئیس شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز، رئیس کمیته سرمایه انسانی و نماینده تام‌الاختیار و رئیس ستاد مستندسازی اموال غیرمنقول وزارت صنعت از جمله احکام نعمت‌زاده برای فیاض بوده‌اند.

اینکه نعمت‌زاده قصد داشته یک رکورد عجیب ثبت‌ کند یا مساله‌ای دیگر در میان بوده خبر نداریم اما چیزی که می‌دانیم این است که آقای فیاض با این ۱۵ حکم و سمت جدید قطعا پرکارتر از وزیر خواهد بود.  احکام نعمت‌زاده به فیاض نشان می‌دهد در وزارت صنعت قحط‌الرجال است و وی خیلی سخت به کسی اعتماد می‌کند اما اگر به کسی اعتماد کند کار تمام است و وی را بمباران سمت و شغل خواهد کرد.

فیاض که می‌توان او را ابوالمشاغل و صاحب رکورد سمت و احکام اداری دانست همان سفیری است که اواخر دی‌ماه و در پی کاهش روابط دیپلماتیک ایران و امارات به تهران فراخوانده شد. فیاض از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۴ سفیر ایران در امارات بوده اما نعمت‌زاده اجازه نداد وی بیش از یک ماه بیکار بماند و حالا کلی وظیفه و سمت به وی تنفیذ کرده است. فیاض در جلسه معارفه خود گفته بود: باید مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت از لحاظ ساختار و شکل سازمانی به صورت یکپارچه شکل بگیرد. با این اقدام سایر معاونت‌ها و ادارات کل نیز می‌توانند چابک‌تر از گذشته در انجام وظایف و مأموریت‌های خود عمل کنند. تصویر برخی از احکام فیاض را می‌توانید مشاهده کنید./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد