گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
فوریه 7, 2014 کد خبر : 24478 خبر ها

جهت ثبت در تاریخ :

وزیر نیرو : بحران برف در گیلان مدیریت شد

وزیر نیرو : بحران برف در گیلان مدیریت شد

گیلانیان :  حمیدرضا چیت‌چیان شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد بحران گیلان با تبریک فرا رسیدن سی‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: اعمال مدیریت خوب بحران برف را باید به مسئولان گیلان تبریک گفت.

وی از استاندار گیلان در مدیریت بحران برف قدردانی کرد و افزود: به عنوان خدمتگزاری کوچک در دولت از مدیران به‌ویژه استاندار گیلان قدردانی می‌کنم و از تفکر و تدبیری که در بحران اتخاذ شده، بسیار خوشحال هستم.

چیت‌چیان با بیان اینکه شرایط بارش برف در استان‌های گیلان و مازندران یکسان بود، تصریح کرد: بارش برف در گیلان سنگین‌تر بود اما به برکت مدیریت خوبی که اعمال شد، رنج و آسیب مردم به مراتب کمتر بوده است.

وزیر نیرو ایجاد شرایط پایدار و امدادرسانی را مرحله نخست مقابله با بحران عنوان کرد و گفت: زندگی مردم باید در مرحله نخست به حالت عادی برگردد.

وی بازسازی آسیب‌ها را مرحله دوم مقابله با بحران دانست و بیان کرد: مرحله نخست هنوز به پایان نرسیده و در روزهای آینده یخ‌زدگی در کنتورها و لوله‌های آب وجود دارد و این امر نیازمند توجه ویژه مردم و مسئولان است.

چیت‌چیان با بیان اینکه به عنوان نماینده رئیس جمهور خسارت به دامداری‌ها، گلخانه‌ها، کشاورزی و زیرساخت‌ها را در هیئت دولت اعلام می‌کنم، یادآور شد: تلاش می‌کنم نظر دولت مبنی بر جبران خسارت‌ها را جلب کنم.

وزیر نیرو ورود سپاه و نیروهای نظامی و انتظامی برای مهار بحران برف را خوب توصیف کرد و افزود: جاده‌ها در گیلان به سرعت بازگشایی شده اما برف‌روبی در مازندران به کندی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه شهرداران ۵۲ شهر گیلان خیلی خوب وارد عمل شدند، خاطرنشان کرد: کارها در مازندران با تاخیر انجام شده است.

چیت‌چیان به برطرف شدن مشکل برق در روستاهای مازندران اشاره کرد و گفت: تنها هشت روستا در مازندران با مشکل قطع آب مواجه هستند./منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی