گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
ژانویه 6, 2014 کد خبر : 23548 خبر ها

عضو شورای شهر :

وعده‌های اعضای شورا به مردم رشت محقق نشده است

وعده‌های اعضای شورا به مردم رشت محقق نشده است

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه وعده اعضای شورای شهر در این چهار ماه محقق نشده و اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است، گفت: فریب افکار عمومی، خود فریبی است.

سید رضا موسوی‌روزان در بیست و چهارمین جلسه شورای این شهر، با بیان اینکه بالاترین توفیق برای اعضای شورای شهر آبادانی شهر و حل مشکلات مردم است، اظهار کرد: با گذشت چهار ماه از عمر شورا هنوز چشمه‌های امید به روی مردم باز نشده است و قدم جدی برای تحقق خواسته‌های شهروندان که وعده داده شده انجام نگرفته است.

وی با بیان برنامه‌های وعده داده شده توسط اعضای شورای شهر ، افزود: تحقق نهضت آسفالت، ساماندهی دستفروشان، تبدیل رودخانه‌های گوهررود و زرجوب به محلی برای تفریح مردم و تبدیل تالاب عینک به مرکز گردشگری هنوز اقدامی برای این وعده‌ها انجام نشده است.

موسوی‌روزان درباره انعکاس اخبار شورای چهارم در رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها، گفت: وقتی صحبت می‌کنیم که خبرگزاری‌ها آینه تمام واقعیت‌ها هستند اما هفته‌ها خبری از آنها نیست و مشکل پرداخت حقوق پرسنل شهرداری در پیچ و خم‌ها گم می‌شود.

وی تصریح کرد: روزی می‌گوییم به دنبال شهر ایده‌آل و عروس گمشده هستیم و از کند و کاری‌های شهر می‌گذریم و آنچه را که خود داریم از بیگانگان تمنا می‌کنیم.

عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه تصمیمات باید از پایه و اساس درست باشد، تصریح کرد: فریب افکار عمومی و عوام فریبی کار درستی نیست و در واقع فریب خود است، زمان می‌گذرد و فرصت برای خدمت رسانی کوتاه است.

موسوی‌روزان با اشاره به عزل و نصب‌ها در شهرداری، خطاب به شهردار رشت گفت: شهروندان از شما به دلیل تجربه و سابقه کاری که دارید انتظار بیشتری دارند و باید در هر انتصابی که انجام می‌دهید دقت کنید.

وی افزود: در گذشته شهردارانی در این شهر حضور داشتند که تجربه کاری نداشتند اما از شما به دلیل تجربه بالا انتظار می‌رود که تصمیمات سنجیده بگیرید./منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی