گیلانیان
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ Tuesday, 21 January , 2020
شهریور ۱۴, ۱۳۹۸ کد خبر : 74859 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

ولایت‌پذیری و گام برداشتن در مسیر شهدا راه مقابله با دشمن است

ولایت‌پذیری و گام برداشتن در مسیر شهدا راه مقابله با دشمن است

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه شهدا مظهر امیدواری بودند، گفت: اگر پیرو واقعی راه شهدا باشیم امروز در نبرد با دشمن و جنگ اقتصادی با امیدواری به خدا و استقامت در مسیر ولایت محکم می‌ایستیم.

محمد عبدالله پور عصر امروز در مراسم یادواره ۱۵ شهید والامقام روستای طول لات و آزارکی بخش رحیم‌آباد رودسر در مسجد شهدای آزارکی اظهار کرد: جنس شهدا از نور است و از همه زوایا می‌توان این نور را دید.

وی با بیان اینکه همه کشورها دارای منشأ قدرتی بوده که این قدرت به یک‌چیز وابسته است، افزود: منشأ قدرت آمریکا علم، تکنولوژی و پول است که با این قدرت بر دنیا حکومت کرده و حتی نظام فکری‌شان را با این قدرت بر دنیا غالب می‌کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان شهدا را مظهر قدرت جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: شهدا قدرتمند هستند که می‌توان با تکیه به این قدرت، جلوی همه زورگویان عالم ایستادگی و مقاومت کرد و به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه شهدا بعد از شهادت تازه حیات واقعی‌شان شروع می‌شود، گفت: شهدا قدرت خود را از خدا می‌گیرند که می‌توانند ملت‌ها را بیدار کرده و انسان‌ها را از همه جای جهان دورهم جمع کنند.

عبدالله پور با اشاره به اینکه شهدا امروز کشورمان را مدیریت کرده و برای پیروزی‌های ما دعا می‌کنند، بیان کرد: از شهدا آموخته‌ایم که جلوی دشمن کم نیاوریم و اگر دنباله‌روی شهدا باشیم در هر نبردی با دشمن پیروزیم و این چیزی است که نظام سلطه و تمام استکبار عالمی نمی‌تواند درک کند.

وی با بیان اینکه در روایات اهل‌بیت (ع) و آیات قرآنی آمده که شهدا زنده بوده و نزد خدا ارتزاق می‌کنند، خاطرنشان کرد: خداوند می‌خواهد به ما بفهماند که هر که خدایی شود شکست‌ناپذیر است و قدرت ما هم از شهدا است.

فرمانده سپاه قدس گیلان شهدا را مظهر شجاعت و مقاومت خواند و تصریح کرد: شهدا حتی می‌دانند که چه زمانی به شهادت می‌رسند و آنچه شهدا را به این مقام رسانده اخلاص آن‌ها بوده که آن‌ها جاودانه و الهی کرده است.

وی با بیان اینکه شهدا همیشه در زمان حیات خود در گمنامی به سر می‌بردند، گفت: اما متأسفانه امروز برخلاف روش زندگی شهدا، ما همیشه می‌خواهیم که دیده شویم.

عبدالله پور با اشاره به اینکه شهدا مظهر امیدواری بودند، خاطرنشان کرد: اگر پیرو واقعی راه شهدا باشیم امروز در نبرد با دشمن و جنگ اقتصادی با امیدواری به خدا و استقامت در مسیر ولایت محکم می‌ایستیم و در مسیر رهنمودهای رهبری فتوا نمی‌دهیم تا به پیروزی برسیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم پیروی از ولایت‌فقیه افزود: اگر کسی می‌خواهد بفهمد که در مسیر شهدا است خود را با معیارهای ولی‌فقیه تطبیق دهد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

حمایت بنیاد برکت از باغداران و کشاورزان گیلانی

با خرید 20 هزار تن محصول صورت گرفت؛

حمایت بنیاد برکت از باغداران و کشاورزان گیلانی

کاهش فاصله بین «علم و صنعت» بهره‌وری را افزایش می‌دهد

معاون سازمان برنامه و بودجه در رشت:

کاهش فاصله بین «علم و صنعت» بهره‌وری را افزایش می‌دهد

با این ۱۰ راهکار، بدون کمک خارجی اقتصادایران را نجات دهید

نامه ۲۴ اقتصاددان کشور به رئیس‌جمهور:

با این ۱۰ راهکار، بدون کمک خارجی اقتصادایران را نجات دهید

ساز و کار بین المللی حل اختلافات برجام پذیرفتنی نیست

یک مقام وزارت امور خارجه روسیه :

ساز و کار بین المللی حل اختلافات برجام پذیرفتنی نیست

زندگی سردار سلیمانی

ار سلیمانی