گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز پنج شنبه,۲۸ام دی ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی پنج شنبه,۲۸ام دی ۱۳۹۶

۴٢هزار بازدید با بیش از پنج میلیارد ریال فروش بن در نمایشگاه کتاب گیلان

گیلانیان : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: ۴٢ هزار نفر تا پایان روز پنجم از سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان دیدار کرده و بیش از پنج میلیارد ریال بن کتاب خریداری شده است.

به گزارش ایلنا از رشت، فیروز فاضلی بیان کرد: رقم دقیق فروش بن کتاب در سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان پنج میلیارد و ۴٠ میلیون ریال است که این نشانه مطالبه عمومی مردم مبنی بر برپایی هر ساله نمایشگاه کتاب است.

وی اظهار کرد: نمایشگاه یادشده در ٢٠٠ غرفه و با حضور بیش از ۴٠٠ ناشر استانی و کشوری، ١۶ آذر در رشت افتتاح شده و امروز سه شنبه آخرین روز برپایی آن است.

وی با بیان اینکه ۴٨ هزار و ٣۵۵ عنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه شده است، افزود: ۵٠ ناشر استانی در این نمایشگاه حضور دارند که ٣٠ ناشر دارای غرفه های مستقل بوده و ١۵ ناشر نیز در غرفه تجمیعی کتب خود را ارائه می دهند.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان با تخفیف ٣٠ درصدی به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران تا ساعت ٢٠ امروز (٢١ آذر) در محل نمایشگاه های بین المللی استان واقع در کیلومتر پنج جاده رشت – تهران دایر است.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار