گیلانیان
چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ Wednesday, 28 September , 2022
می 6, 2014 کد خبر : 26893 خبر ها

معاون شهردار رشت:

پاداش مدیران و کارکنان شهرداری رشت پرداخت شده است

پاداش مدیران و کارکنان شهرداری رشت پرداخت شده است

گیلانیان : معاون اداری و مالی شهرداری رشت با بیان اینکه شهردار به میزان سه دوازدهم پاداش سالیانه دریافت کرده است، گفت: پاداش مدیران و کارکنان شهرداری پرداخت شده است.

کریم سرپرست با اشاره به دریافت پاداش سالیانه توسط شهردار و مدیران شهرداری رشت، اظهار کرد: این پاداش‌ها بر اساس بودجه سال ۹۲ شهرداری است.

وی با اشاره عضویت شهردار در ۱۲ سازمان تابعه شهرداری، افزود: به استناد ماده ۲۶ آیین نامه استخدامی شهرداری های کشور مصوب ۱۲ آبان ۵۸ و تبصره ذیل آن وماده ۳۷ آیین نامه استخدامی کارکنان شهرداری‌های کشور مصوب ۱۵ آبان ۸۱ پرداخت پاداش و عیدی سالانه به پرسنل شهرداری همانند سالیان گذشته و بر اساس قانون برای تقدیر از زحمات یکساله کارکنان صورت گرفته است.

معاون اداری و مالی شهرداری رشت تصریح کرد: در سال گذشته نیز وفق بودجه مصوب سال ۹۲ در دو کد ۱۰۲۱۱ خدمات اداری و ۱۰۲۱۱خدمات شهری انجام پذیرفته است.

سرپرست با بیان اینکه پاداش ویژه‌ای به مدیران شهرداری به جز پاداش پرداخت به کارکنان اعمال نشده است، گفت: پرداختی با عنوان پاداش ویژه به مدیران صحیح نیست.

وی تصریح کرد: شهرداری آمادگی دارد در راستای شفاف سازی اسناد مالی مربوط به پاداش های پرداختی را در اختیار سازمان ها و نهادهای نظارتی قرار دهد.

معاون اداری و مالی شهرداری رشت گفت: شهردار رشت به دلیل عضویت در ۱۲ سازمان تابعه شهرداری و از آن محل‌ها پاداش دریافت کرده که بر اساس قانون است./منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی