گیلانیان
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ Monday, 16 December , 2019
شهریور ۳, ۱۳۹۶ کد خبر : 61836 خبر ها

معاون رئیس جمهور :

پاسخگویی به مردم با توجه به منابع مالی محدود کار بسیار دشواری است

پاسخگویی به مردم با توجه به منابع مالی محدود کار بسیار دشواری است

گیلانیان : معاون رئیس جمهور با بیان اینکه پاسخگویی به مردم با توجه به منابع مالی محدود کار بسیار دشواری است گفت: زیرساخت‌های استان گیلان باید مورد توجه قرار بگیرد.

محمدباقر نوبخت ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه رشت در مصلی امام خمینی (ره) این شهر اظهار داشت: آغاز به کار دولت دوازدهم با هفته دولت متقارن شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه حضور من در دولت و اعزام من از استان گیلان یک افتخار برای بنده است اعلام کرد: حضور در جبهه دولت همانند حضور در دفاع مقدس است.

معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه فرق دولت قبلی با دوره کنونی این است که منابع در اختیار دولت به نصف کاهش پیدا کرده است بیان داشت: کاهش قیمت نفت بر روی منابع در اختیار دولت تاثیر گذاشته است.

نوبخت با بیان اینکه پاسخگویی به مردم با توجه به منابع مالی محدود کار بسیار دشواری است اظهار داشت: زیرساخت‌های استان گیلان باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه از تمامی مدیران عامل بانک‌ها خواستیم تا در استان گیلان سرمایه‌گذاری کنند اعلام داشت: ۴ سال دولت به سرعت می‌گذرد و باید در این فرصت به مردم خدمتگزاری کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه باید به مسکن افراد بی‌بضاعت و مسایل زیست محیطی توجه ویژه داشت خاطرنشان کرد: من کل شمال کشور را در دولت نمایندگی می‌کنم.

معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه مسایل و مشکلات استان گیلان را با پوست و گوشت خود احساس کرده‌ام افزود: در سفر من به استان گیلان یکی از وزرای مازندرانی نیز من را همراهی می‌کند.

نوبخت با بیان اینکه پیگیر مطالبات مردم استان گیلان در چندین بخش هستم بیان داشت: زیرساخت‌های استان گیلان، مسایل اشتغال، محیط زیست و مسکن از مسایل اساسی استان گیلان است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه قیمت نفت در آغاز دولت ۱۰۴ دلار بود عنوان کرد: در دولت جدید میزان قیمت نفت به زیر ۵۰ دلار رسیده است که این مورد بر روی توان دولت تاثیر دارد.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه مردم کشور و استان گیلان خواسته‌های به حقی دارند اظهار داشت: باید عدالت را در دادن حق تمامی استان‌ها به‌ویژه مردم استان گیلان رعایت کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

گیلانیان به گزارش فارس : با دستور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه هنرمندان کماکان از پرداخت مالیات به صورت کامل معاف هستند؛ این در حالی است که مالیات حقوق کارگران و کارمندان پیش از پرداخت به آن‌ها از حساب‌شان کسر می‌شود!

سلبریتی‌ها لاکچری