گیلانیان
شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ Saturday, 10 December , 2022
می 2, 2016 کد خبر : 48384 خبر ها

رئيس كل دادگستري استان گیلان :

پاسداشت فرهنگ مقاومت در تربیت نسلی آرمان گرا تاثیرگذار است

پاسداشت فرهنگ مقاومت در تربیت نسلی آرمان گرا تاثیرگذار است

گیلانیان : رئیس کل دادگستری استان گیلان تجلیل از مقام شهادت و  بزرگداشت یاد شهدا را برگرفته از آموزه های اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: پاسداشت فرهنگ مقاومت و دفاع از دین و میهن، در تربیت نسلی هدفمند و آرمان گرا تاثیر بسزایی خواهد داشت.

احمد سیاوش پور در نشست شورای برنامه ریزی ضمن نکوداشت روز معلم، از مقام شامخ آیت الله شهید مطهری به عنوان یک معلم فداکار و بصیر قدردانی نمود اظهار کرد: شهدا با رشادت ها و ایثارگری های خویش نهال انقلاب را آبیاری نمودند.

وی تجلیل از مقام شهادت و  بزرگداشت یاد شهدا را برگرفته از آموزه های اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: پاسداشت فرهنگ مقاومت و دفاع از دین و میهن، در تربیت نسلی هدفمند و آرمان گرا تاثیر بسزایی خواهد داشت.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به برگزاری کنگره ۸۰۰۰ شهید استان گیلان از دست اندرکاران و مجریان این کنگره تشکر نمود و از کارکنان و پرسنل دستگاه قضایی استان دعوت نمود تا در این مراسم حضور و مشارکت داشته باشند.

در این نشست مجید الهیان، قائم مقام دادگستری استان گیلان، اخبار و رویدادهای مهم استان را ارائه کرد و پس از ایشان هر کدام از معاونین گزارشی از حوزه های تحت سرپرستی ارائه نمودند و در پایان، پس از طرح مسایل مرتبط با دستگاه قضایی استان، تصمیمات لازم اتخاذ و مصوب شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی