گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
ژانویه 27, 2013 کد خبر : 16778 خبر ها

توسط مدیرکل صداوسیمای گیلان اعلام شد؛

پخش برنامه‌های متنوع به‌مناسبت دهه مبارک فجر

پخش برنامه‌های متنوع به‌مناسبت دهه مبارک فجر

گیلانیان : مدیرکل صداوسیمای گیلان، پخش برنامه‌های متنوع به ‌مناسبت دهه مبارک فجر را اعلام کرد.

محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای گیلان به مناسبت سی‌وچهارمین بهار آزادی ضمن اعلام برنامه‌های این مرکز در دهه‌ی مبارک فجر به نقش حضرت امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب و تببین جایگاه ولایت و نقش رهبری معظم در ادامه و استمرار نظام جمهوری اسلامی پرداخت و گفت: ولایت فقیه نه تنها در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی حائز اهمیت بوده بلکه نقش محوری و اصلی را در صیانت از انقلاب در طول دوران رشد و پیشرفت آن داشته است.

وی افزود: با توجه به شکل‌گیری تهدیدات نرم و سخت و گستردگی دشمنی‌ها در ابعاد مختلف داخلی و خارجی، اهمیت حراست و نگهبانی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ‌دوچندان است.

وی درخصوص تبیین پیوند ولایت و مردم ایران گفت: رهبری به عنوان جایگاه ولایت فقیه، مسیر حرکت ملت را مشخص می‌کند و مردم ایران تابع ولایت هستند و هرگاه ببینند حزب یا گروهی، راهی غیر از راه ولایت می‌رود، سریع حساب خودشان را از آن حزب یا گروه جدا می‌کنند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان به برنامه‌های این مرکز در دهه‌ی مبارک فجر پرداخت و با اشاره به اینکه امسال شبکه باران با برنامه‌ریزی منسجم، برنامه‌های متنوعی را پیش‌بینی کرده است، گفت: صداوسیمای گیلان از ۱۲ بهمن با آیتم‌های مختلف و جذاب ضمن پاسداشت ایام پربرکت فجر انقلاب اسلامی، با لحظاتی شاد و مفرح به استقبال سی وچهارمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می رود.

وی برنامه‌های تلویزیون و رادیو گیلان را در این ایام مبارک به شرح ذیل اعلام کرد.

ویژه برنامه (جنگ فجر انقلاب ) از ۱۲ بهمن الی ۲۲ بهمن هرشب به مدت ۶۰دقیقه از سیمای مرکزگیلان پخش خواهد شد؛ این برنامه با تولید آیتم‌های متنوع و جذاب ضمن پاسداشت ایام پر برکت فجر انقلاب اسلامی لحظاتی شاد و مفرح برای مخاطبین فراهم خواهد کرد و همچنین ویژه برنامه صبحگاهی (صبح صادق) به مدت ۹۰ دقیقه از ۱۲ الی ۲۲ بهمن ماه هر روز صبح از شبکه باران پخش می‌شود. این برنامه با آیتم‌های متنوع شامل؛ تیتراژ، اجرای پلاتو و گفتگوی مجریان با حضور میهمان ویژه، مسابقه ویژه انقلاب، پخش سرودها و گزارش‌هایی از جشن‌ها و مراسم این ایام و حضور کارشناسان مرتبط و همچنین دعوت از مبارزین دوران انقلاب تهیه و تولید و پخش می شود .

وی افزود: از دیگر برنامه‌های این ایام آسمانی‌ها، است که در ایام دهه مبارک فجر زندگی شهدای انقلاب را به تصویر می‌کشد و برنامه‌های روتین: کودک، خانه مهر، شجره‌ی طیبه و … با رویکرد ایام مبارک دهه فجر پخش می‌شوند.

محسن نصرپور خاطرنشان کرد: رادیو گیلان با ۱۹برنامه متفاوت با رویکرد دهه ی مبارک فجر و با دو ویژه برنامه به استقبال سی و چهارمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می رود و همچنین ویژه برنامه “روز همدلی” در صبح و بعدظهر روز ۲۲ بهمن به مدت ۳۶۰ دقیقه برنامه با آیتم‌های جالب و مفرح شامل؛ سرودهای انقلابی، گزارش و پخش خاطرات مردمی در ایام پیروزی انقلاب، مسابقه تلفنی گزارش زنده از راهپیمایی روز ۲۲ بهمن مصاحبه با افرادی که در انقلاب حضور داشتند و پیام‌های تلفنی از رادیو گیلان پخش می شود.

وی تصریح کرد: همچنین در بخش خبر نیز تهیه مستند دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و … به مدت ۳۰ دقیقه (مجموعه فاخر برای پخش از شبکه‌های سراسری)، تهیه ۷ گزارش ویژه خبری، تهیه ۱۰ گفتگوی ویژه خبری، تفاسیر روزانه و هفتگی ( روزانه ۷ مورد ) و پوشش شایسته اخبار و رویدادها و همچنین تهیه برنامه‌ی تریبون آزاد ویژه‌ی ایام‌الله فجر در رشت است

منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد