گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
دسامبر 1, 2011 کد خبر : 4424 خبر ها

استاندار گیلان خبر داد :

پرداخت باقیمانده تسهیلات طرح های زودبازده

پرداخت باقیمانده تسهیلات طرح های زودبازده

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری گیلان با بیان این مطلب گفت: از سال ۸۴ تاکنون برای اجرای ۲۹ هزار و ۲۸۳ طرح زودبازده ۱۴ هزار و ۸۳۰ میلیارد ریال تسهیلات در نظر گرفته شده بود که ۹ هزار و ۸۹۰ میلیارد ریال آن پرداخت شده است. مهدی سعادتی افزود: ۴ هزار و ۹۴۰ میلیارد ریال دیگر تسهیلات بانکی تا پایان دی ماه پرداخت می شود.
استاندار در ادامه با تاکید بر ظرفیت های فراوان گیلان در زمینه های مختلف خاطرنشان کرد: این توانمندیها ظرفیت های فراوانی برای ایجاد اشتغال فراهم میکند، از این رو برنامه ریزی برای بهره گیری از این توانمندیها ضروری است.حنیف مدیر کل تعاون – کار و رفاه اجتماعی گیلان نیز گزارشی از اجرای طرح های زودبازده در گیلان و میزان اشتغالزایی آنها ارائه کرد.
عزیزی مدیرکل میراث فرهنگی – صنایع دستی و گردشگری گیلان نیز در نشست کارگروه اشتغال سرمایه گذاری استان گفت: از ابتدای امسال تاکنون مجریان ۵۳۶ طرح گردشگری و صنایع دستی برای گرفتن ۱۶ میلیارد ریال تسهیلات به بانک ها معرفی شود.

اخبار مرتبط

نظرات

  • قابل توجه استاندار محترم و فهیم استان گیلان
    با عرض سپاس و تشکر و قدر دانی از بذل توجه شما به رشد استان گیلان اگر تعاملی شود تا طرح های کوچک اقتصادی و گردشگری که از بازدهی خوبی برخوردار است میتواند باایجاد اشتغال زائی وسیعی در این استان که از پتانسیل بالائی برای جذب توریست برخوردار است بهره مند گردیم .ما یک شرکتی هستیم که با توجه به بالای ۳۰% پیشرفت فیزیکی با داشته و سرمایه خودمان با طرحی که امکان ایجاد اشتغال برای پیش از بیست نفر بطور مستقیم را داشته بدلیل عدم همکاری سازمان میراث فرهنگی و بانکهای عامل این طرح به حال خود رها گشته است انتظار میرود که با حمایت طرحهای کوچک اقتصادی اشغال در گیلان را بارورتر سازیم ۰۹۱۱۶۳۷۱۲۵۶

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی