گیلانیان
چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ Wednesday, 28 September , 2022
آگوست 15, 2014 کد خبر : 29025 خبر ها

مدیرکل بنیاد شهید گیلان خبر داد

پرداخت معوقات آزادگان گیلان تا پایان شهریور

پرداخت معوقات آزادگان گیلان تا پایان شهریور

گیلانیان : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: معوقات آزادگان گیلان در صورت تامین منابع مالی از طرف دولت تا پایان شهریور ماه امسال پرداخت می‌شود.

احمد اسماعیلی در حاشیه گردهمایی یک‌هزار نفر از آزادگان دفاع مقدس در لنگرود که به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی برگزار شده بود هدف از برگزاری این جشن را پاسداشت تلاش‌ها و رنج‌های عزیزانی دانست که بهترین دوران زندگی خود را در زندان‌های مخوف رژیم بعثی عراق سپری کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان تجدید خاطره بین آزادگان و ایثارگران جنگ تحمیلی را هدف دیگر این تجلیل دانست و خاطرنشان کرد: باید راه شهدایی که به واسطه شکنجه در زندان‌های رژیم صدام به شهادت رسیدند نیز گرامی داشته شود.

این مسئول با قدردانی از مسئولان برگزاری این جشن، خواستار تداوم اینگونه برنامه‌ها برای ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس شد.

اسماعیلی یادآور شد: در اینگونه برنامه‌ها می‌توان موضوعات خوب و کارآمدی در بحث بنیان خانواده، عفاف و حجاب و پایش سلامت برای ایثارگران و خانواده‌های آنها ترتیب داد.

وی با بیان اینکه گیلان بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ آزاده دارد، تصریح کرد: از ابتدای سال ۹۳ تاکنون ۱۲ همایش و تجلیل از ایثارگران سراسر استان برگزار شده که هدف اصلی این مراسم‌ها تقویت فرهنگ ایثار و مقاومت در بین آزادگان بوده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان درباره معوقات آزادگان استان متذکر شد: در صورت تامین منابع مالی از طرف دولت معوقات آزادگان تا پایان شهریور ماه امسال پرداخت می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی