گیلانیان
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ Sunday, 7 March , 2021
دسامبر 6, 2020 کد خبر : 80508 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

استاندار گیلان :

پروژه بهسازی راه ملاسرا-شفت تا پایان سال به‌پایان می‌رسد

پروژه بهسازی راه ملاسرا-شفت تا پایان سال به‌پایان می‌رسد

گیلانیان : استاندار گیلان گفت: باتوجه به اختصاص بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار به اجرای پروژه بهسازی راه ملاسرا-شفت، امیدواریم تا پایان سال شاهد اتمام روند آسفالت این مسیر باشیم.

ارسلان زارع پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد هماهنگی توسعه شفت با تجلیل از نقش‌آفرینی‌های موثر مردم این شهرستان در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی اظهار داشت: شناسایی آسیب‌ها و ارزیابی شاخص‌های توسعه‌‌ای در بخش‌های مختلف از اهداف این ستاد است.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: برنامه راهبردی مشخصی تحت عنوان سند توسعه‌ شفت در قالب نقشه راه دستگاه‌های اجرایی تدوین شده که نیازمند مشارکت‌ مردم و تلاش مضاعف مدیران در جهت تحقق اهداف، پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به حمایت‌های دولت و تلاش نمایندگان قوه مجریه در استان بیان کرد: امسال حمایت رئیس سازمان برنامه و بودجه در تامین و تخصیص اعتبارات و پیگیری‌های انجام شده، شاهد جهش خوبی در انجام فعالیت‌ها به ویژه در پروژه‌های عمرانی هستیم.

 زارع اظهار داشت: استمرار تلاش‌ها در مسیر ارتقاء شاخص‌های شهرستان شفت در عرصه‌های اقتصادی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی لازم است و باتوجه به اختصاص بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار به اجرای پروژه بهسازی راه ملاسرا-شفت، امیدواریم تا پایان سال شاهد اتمام روند آسفالت این مسیر باشیم.

استاندار گیلان افزود: اتمام پروژه پل بداب تا پایان خرداد سال آتی و شروع عملیات اجرایی پل چوبر تا پایان امسال تسریع شود و همچنین در خصوص بازسازی شبکه توزیع برق به‌ویژه مناطق آسیب‌پذیر، با توجه به در‌پیش بودن فصل سرما و نیز ابلاغ اعتبار ۵ میلیارد تومانی و سرجمع اعتبارات روستایی، نیازمند تسریع در انجام امور هستیم.

وی بیان کرد: آغاز عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی بداب از ابتدای بهمن ماه و تسریع در اجرای پروژه‌های گازرسانی برای برخورداری مردم از این نعمت ضروری است و انتظار می‌رود با همراهی راهداری و دستگاه‌های ذی‌ربط، پروژه‌های آسفالت راه‌های روستایی نیز شتاب بیشتری گیرد.

زارع افزود: با توجه به پیشرفت قابل توجه استخر آموزشی شهرستان شفت و امکان بهره‌برداری تا خرداد سال آینده، در راستای ارتقاء شاخص‌های اقتصادی، بهبود وضعیت اشتغال و کارآفرینی، نیازمند بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت مردم، جوامع محلی و بخش خصوصی هستیم.

وی گفت با توجه به جاذبه‌های گردشگری شهرستان و نیز فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، تکمیل و فعال کردن پروژه‌های تولیدی و اقتصادی راکد و نیمه‌راکد و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در دستگاه‌های اجرایی و نهادهایی همچون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد برکت، باید با اعلام آمادگی انجام شده در دستور کار باشد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان خاطرنشان کرد: اجرای تعهد ایجاد اشتغال توسط دستگاه‌ها تا پایان سال و استفاده از تسهیلات پیش بینی شده لازم است و حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در راستای اجرای پروژه‌های اقتصادی باید در اولویت باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه ضمن قدردانی از پیگیری‌های مستمر و نگاه ویژه استاندار گیلان به توسعه شهرستان شفت اظهار داشت: اجرای پروژه حرم تا حرم در حوزه گردشگری و انجام مطالعات‌ راه شفت به زنجان از انتظارات مردم این منطقه است.

خلیل بهروزی‌فر خاطرنشان کرد: با توجه به اختصاص اعتبار بیش از ۲۰ میلیارد تومان به پروژه ملاسرا-شفت، در راستای تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌ها نیازمند هم‌افزایی بیشتر دستگاه‌های متولی هستیم.

به گزارش تسنیم، همچنین در این جلسه علاوه بر معاونان هماهنگی امور عمرانی و اقتصادی استاندار گیلان، برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی به ارائه گزارشی از روند اجرای اقدامات در راستای توسعه شهرستان شفت پرداختند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

چهار پروژه زیربنایی برق گیلان بهره برداری شد

 مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان :

چهار پروژه زیربنایی برق گیلان بهره برداری شد

یکهزار و ۳۶۰ مسکن تحویل مددجویان کمیته امداد گیلان شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان :

یکهزار و ۳۶۰ مسکن تحویل مددجویان کمیته امداد گیلان شد

گرانی و مشکل معیشتی مردم راه‌حل دارد در جلسات متعدد این را به مسئولان تذکر دادیم

رهبر انقلاب اسلامی پس از کاشت دو اصله نهال میوه در روز درختکاری:

گرانی و مشکل معیشتی مردم راه‌حل دارد در جلسات متعدد این را به مسئولان تذکر دادیم