گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز پنج شنبه,۲۳ام آذر ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی چهارشنبه,۲۲ام آذر ۱۳۹۶

پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت با طرح ارائه شده متفاوت است

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت با طرح ارائه شده بسیار متفاوت بوده و شهردار باید در این زمینه پاسخگو باشد.

محمدعلی رفیعی‌نوده ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: اخیراً یکی از اعضای شورا عنوان کرده که اعضای شورا با سکوت خود موجب شدند تا انحراف بودجه در پیاده‌راه اتفاق بیفتد، در حالی که ما بارها در این زمینه تذکر داده‌ و سکوت نکرده‌ایم.

وی با بیان اینکه پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت با طرح ارائه شده بسیار متفاوت است، افزود: شهردار باید در این زمینه پاسخگو باشد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: بنده به عنوان یک عضو شورای رشت بارها این موضوع را مطرح کرده‌ام، اما بعضی از همکاران سکوت کردند و اکنون اظهارنظر می‌کنند.

وی گفت: پیشنهاد می‌شود با توجه به اینکه کارهای شهر زیاد بوده و ما به لحاظ زمانی مهلت چندانی نداریم جلسات علنی شورا دو روز در هفته برگزار شود.

رفیعی‌نوده افزود: از اعضای شورا می‌خواهیم در جلساتی که خارج از صحن شرکت می‌کنند به عنوان نماینده شورا حضور پیدا کنند و به فکر کارهای انتخاباتی نباشند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت درباره کمک به داماش و سپیدرود یادآور شد: تمام اقدام‌هایی که درباره تیم‌های داماش و سپیدرود انجام می‌شود با همکاری اعضای شوراست و نباید کسی آن را به نام خودش تمام کند.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار