آبان ۱۶, ۱۳۹۵ کد خبر : 53827 خبر ها

پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت با طرح ارائه شده متفاوت است

پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت با طرح ارائه شده متفاوت است

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت با طرح ارائه شده بسیار متفاوت بوده و شهردار باید در این زمینه پاسخگو باشد.

محمدعلی رفیعی‌نوده ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: اخیراً یکی از اعضای شورا عنوان کرده که اعضای شورا با سکوت خود موجب شدند تا انحراف بودجه در پیاده‌راه اتفاق بیفتد، در حالی که ما بارها در این زمینه تذکر داده‌ و سکوت نکرده‌ایم.

وی با بیان اینکه پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت با طرح ارائه شده بسیار متفاوت است، افزود: شهردار باید در این زمینه پاسخگو باشد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: بنده به عنوان یک عضو شورای رشت بارها این موضوع را مطرح کرده‌ام، اما بعضی از همکاران سکوت کردند و اکنون اظهارنظر می‌کنند.

وی گفت: پیشنهاد می‌شود با توجه به اینکه کارهای شهر زیاد بوده و ما به لحاظ زمانی مهلت چندانی نداریم جلسات علنی شورا دو روز در هفته برگزار شود.

رفیعی‌نوده افزود: از اعضای شورا می‌خواهیم در جلساتی که خارج از صحن شرکت می‌کنند به عنوان نماینده شورا حضور پیدا کنند و به فکر کارهای انتخاباتی نباشند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت درباره کمک به داماش و سپیدرود یادآور شد: تمام اقدام‌هایی که درباره تیم‌های داماش و سپیدرود انجام می‌شود با همکاری اعضای شوراست و نباید کسی آن را به نام خودش تمام کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*